Kaviareň sveta Chi

  • Zakladateľ témy DeletedUser5366
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
moralku už nikdy, trestají te zato že si dobrej, navíc noční bonus, server pro decka.

EN89 Golgi, nejede ješte ani 48 hod, 3/3 prvni ma 8.5k :-D trošku jina liga.
 

DeletedUser5540

Hosť
moralku už nikdy, trestají te zato že si dobrej, navíc noční bonus, server pro decka.

EN89 Golgi, nejede ješte ani 48 hod, 3/3 prvni ma 8.5k :-D trošku jina liga.

Teraz mi prosím povedz na ktorom sk svete nie je nočný bonus, keď už tak svet bez nočného bonusu sa hodí viac k dobývaniu a nie k vzbure... :) Morálka je dobrá vec pre slabších hráčov (začiatočníkov). A idem to tu skúsiť, uvidíme ako to dopadne. :)
 

DeletedUser5635

Hosť
Podla mňa je v celku škoda, že je tam vzbura, začína to pondelok, po víkende a možno mohla byť rychlosť 3 :(
 

DeletedUser5366

Hosť
Marko ty si ten Marko ktorý je v lamach na sigme ?
 

DeletedUser5307

Hosť
No na sigme som hral so spojenectvom "lamy" ale už tam nehram asi 3 mesiace... ale ten 7marko9 niesom:)
 

DeletedUser5366

Hosť
neviem zas ktorý si ty Marko :D ja som si myslel ze si 9marko7:D
ja neregistrujem kopu hráčov z lám a neviem kto su zač ked si s nimi nepíšem tak ani nezisťujem vies :D
 

DeletedUser5307

Hosť
Hlavné je že ja poznám teba :D No nič spoznáme sa (lepšie :D ) na novom svete :D...Zatial čau :)
 

DeletedUser5366

Hosť
mna pozná každý :D maj sa a uvidíme ci budeme pri sebe a hlavne na rovnakej strane :D
 

DeletedUser5599

Hosť
Tak jste se dočkali. Tento svět bude trošilinku pomalejší verzí světa Upsilon. Máte v plánu někdo z jeho hráčů zahájit hru zde v reakci na svůj neúspěch na Upsilonu?
 
Hore