Kaviareň sveta Byzantium

  • Zakladateľ témy DeletedUser5366
  • Vytvorené

DeletedUser4148

Hosť
Ja
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
 

DeletedUser5790

Hosť
kombinace téhle rychlosti + komunity + morálky mi připadá poněkud nehratelná :/ malí hráči se budou o armu bát, aby nemuseli to málo zbrojit znovu od začátku, velcí zas nebudou mít morálku na osvobozování nějakých malých hráčů... navíc ta rychlost jednotek v kombinaci s dobýváním hraje ve prospěch tomu, že aby člověk měl nějak možnost se bránit, tak by tu musel být faaakt pořád, takže to bude spíš o štěstí... byl bych hodně nešťastnej z toho, kdybych si nemohl dovolit kdykoli někam odejít a hru vůbec neřešit... svůj reálný život mám opravdu rád :D

vypadá to na první pohled lákavě, no... ale ne... ať si tam jdou mistři v dobývání, protože tohle je na mě moc, i když jsem na dobývání odkojený (noční sedačky do xyz měst jednoho hráče jsem zbožňoval :D), tak... eee
 

DeletedUser5366

Hosť
Tie nové rolnické dediny su taka ..... mali by to zrušiť
 

DeletedUser5790

Hosť
mně se líbí, jsou takřka free :D na první ostrov dostáváš BB vlastně zadarmo a potom o ně nemáš nouzi :) no, pro hráče, kteří hrajou tak, že jedno, dvě města tam, na dalším ostrově zas jedno město...
 

DeletedUser5366

Hosť
No já som většinou hrál na územie :p ale zas 1000b mesta moc nechcem no :D
 

DeletedUser4034

Hosť
prehnaná rýchlosť ... zaujíma ma či je čas dobývania fixne nastavený na 8 a viac hodín ... lebo ak sa čas počíta delením 24ky rýchlosťou , tak ako 6 hodinové dobývanie sa ani nebude dať brániť keď je NB 23:00-7:00... no ale veď uvidíme
 

DeletedUser5366

Hosť
O to ide :p ale zas já som zvyknuty časovať ráno nie v noci :(
 

DeletedUser1720

Hosť
kurna tento svet prisiel v nespravny cas .... pojdem pozret ale to je tak max vsetko :)
 

DeletedUser5599

Hosť
Změna
Noční bonus jsme nastavili na 23:00 - 06:00, doba obléhání bude 8 hodin!
 

DeletedUser5805

Hosť
A kedy sa ten svet spustí ? ...Myslím presný čas... :)
 

DeletedUser5599

Hosť
Až se spustí, tak se spustí. Opravdu nevím, proč se na to svět co svět ptáte... :) Pokud přijde ještě někdo, kdo si ani předchozí příspěvky tohoto tématu nepřečte, tak mu prosím tuto mou odpověď ocitujte. :D
 
Hore