Kaviareň sveta Beta

DeletedUser

Hosť
Vcera dna 25.4. dosiahol CHAOS na svete BETA 100 000 000 bodov takze bodovy priemer je na hraca viac ako 1000 000 bodov

Tymto sa chcem podakovat vsetkym hracom aliancie CHAOS tak ako JA tak aj vedenie aliancie CHAOS je hrde a vdacne kazdemu hracovi ktory za nas hral alebo hra a prispel tak k tejto magickej mete.
ELITA vam patri velka vdaka za kazdy den ked sme stali pri sebe vzdy spolu bratia v zbrani.

CHAOS bojujeme spolu CHAOS branime sa spolu CHAOS vitazime spolu sme CHAOS sme jeden team sme jedna rodina sme CHAOS.

posledna meta na bete ktoru som mal a chcel dosiahnut toto je osobne podakovanie hracom za kazdy jeden bod za kazdy jeden den za kazdy jeden boj za kazdu jednu podporu v boji som rad ze sme to dotiahli az sem.
 

DeletedUser1720

Hosť
tak vam gratulujem len si treba uvedomit ze realita je niekde inde ako za PC :D
 

DeletedUser

Hosť
no kedze bolo nieco v inej teme od clupko ale ked tak patri to sem
clupko som velmi rad ze sa tesis ze si zobral daslie mesto na dive ale naozaj ta musim sklamat nam je to jedno jasne mozes sa z toho doma pod paplonom tesit ale bacha potom musis prat obliecky ak sa budes tesit prilis
Vidim ze zijes v alternativnej realite kde robis super vitazstva a adrenalinove vecy ale este raz snad to pochopis aj ty uz BETA je dohrana nam je jedno aj keby rozoberas nasho top hraca aj keby beries 10 miest denne je to jedno BETA skoncila CHAOS sa presunul na svet hrdinov ten hrac tam ani nechodi musel si prekonat asi strasnu obranu vsak pri tych bojoch neskutocnych :D alebo ani nie kedze ziadne boje neboli preco asi tam nebola obrana clupko vies pre nevies pretoze to nebranime :D
neviem teba som na SH nevidel a ani logos :D :D cim to bude skus prezentovat svoje uspechy z aktivneho sveta lebo BETA nieje aktivna
mohol si narast len kvoly tomu ze si bol pod ochranou ELITY a teraz ked sa svet uzavrel vytiahnes do boja ale kvoly divom si pricupkal do top spojka sak si mal bojovat bez divov :D a brat nam ivh ked sa stavali jaaaaj ale to by uz nebolo ono ked svet bezal a bol aktivny o nas div sa pokusal KRONOS co je milion krat lepsie spojko alo logos a hraci ktorych mena sa pisu s uctou :D a nezobrali ho
Este raz svet BETA pre nas skoncil hraci maju pravo sa len zabavat ak chcu uz ziadne prisne nariadenia a strazenie chapes toto co ti pisem beta je pre nas uzavreta sluzi uz len na zabavu ak ma niekto chut alebo podobne ale hrame na SH nie na bete tak to pochop uz je konec :D :D
jo ally CHAOS 7 divov 100 000 000 bodov TOP spojenectvo cely cas na bete a co logos cim sa chce pochvalit logos hm za aktivneho hrania na bete :D :D :D
clupko vihral velku vojnu kde sa protivnik nedostavil :D AVE clupko si moj hrdina (len prosimta nemachruj tak strasne na bete do sprav ludia sa ti potom smeju)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Pomaly sa nam to tu konci BETA k 300 ma uz iba kusok ach bude mi to chybat posledny svet na sk kde dozivam a koniec na sk uplne :).
Akurat som sa hrabal v screenoch neviem ci by hracov bety nieco take zaujimalo mam ich tu pozehnane nejake najlepsie vybrat a hodit sem je to take spomienkove :D.
 

DeletedUser1720

Hosť
aj ked uz betu niaky ten mesiac nehram ale hod tu dajake screeny :D
 

DeletedUser

Hosť
BETA uz skoncila? fuuu to vam ale trvalo.. :D maniak skipi zostal sam na BETE? :D :D ani neviem ako som trafil na toto forum :D :D
 

DeletedUser19

Hosť
Aha, ice, o tebe som dlho nepocul :D Sa nam tu pri ukonceni bety tusim zide cely povodny chaos :)
 
Hore