Kaviareň sveta Athény

DeletedUser1904

Hosť
ale ale tento svet je celkom zaujimavy:D...12k zlatiek?fiha ja osobne som nikdy tolko nekupil a ani nemam v plane..su hraci , ktori musia zlatkovat aby sa niekam dostali..ostatni ak su s takymi v ali, tak sa s nimi vezu..ja som bol tiez taky..viezol som sa..ale postupom casu, som dokazal aj sam nieco vymysliet aj bez zlatiek, ale neskor sa bez administratora fungovat rposte neda..
a hlavne ludia, nezabudajte ze je to len hra, i ked niektori to beru fakt vazne ked su schopni minut cez 12k zlatiek za mesiac..
a;e predsa hra musi nejako zarabat;)..mozno si pozriet grepostats tohoto sveta aki hraci kde su v akej ali:D
 

DeletedUser

Hosť
Ver tomu, že keby si nezlatkoval bol by si uplne priemerny hrač ako ja, dokonca si podla štatistiky momentalne dokažem trúfnut povedať, že ešte horšie. Kedže moja bilancia je 0€ narozdiel od teba.
;)

Ale predsa, každý máme svoje chvilky kedy porušíme nejakú tú zásadu... :cool:

Reporty:
14457417_976479855807435_8834742904541855345_n.jpg

14449045_976479865807434_5129821277374448972_n.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5790

Hosť
v zápatí profilu aliance Teleporters je uvedeno max. 40 hráčů... skutečnost? mají jich 42... pobaví

edit: už 43! :D
 

DeletedUser5796

Hosť
Len Zidan tento víkend prišiel o dosť miest.Tak už je v Teleporters.
 

DeletedUser5796

Hosť
Včera nie.Ale dnes zase nové spojenectvo pre Zidana.Stroskotánci.Už sa teším na zajtra kam ho to zase zavedie.
 

DeletedUser5790

Hosť
není to tak dávno, co jsme si u nás říkali, že jakou životnost má aliance, v níž je Noro... asi se to zodpovědělo :D
 

DeletedUser5560

Hosť
Ale predsa, každý máme svoje chvilky kedy porušíme nejakú tú zásadu... :cool:

Reporty:
14457417_976479855807435_8834742904541855345_n.jpg

14449045_976479865807434_5129821277374448972_n.jpg


Toto som ti uz pekne vysvetloval. Hrajem za spojko a nemohol by som sa pozerat nato ako by padalo vojsko spoluhracov pri hradbach lvl 0, tak som to proste musel. Ale ako pisem, tie zlatky som nakupil a ani si nemienim nieco dokazovat kupovaným a podporovaným tejto zkorumpoovanej hry.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5277

Hosť
Aersto
není to tak dávno, co jsme si u nás říkali, že jakou životnost má aliance, v níž je Noro... asi se to zodpovědělo :D

hej hej hlavne dneska,to som nevedel že u vas sa brania povstania tym že vyhodite hrača :D
si na pobavenie maš 18 rokov a drzu papulu,zjavne by si mal menej chodit na internet kamoš lebo potom nevieš čo zo sebou.
A dalši fakt je to že ja som do teraz bol v podpriemernych alianciach kde keby si sa tak ocitol ty,tak by si davno dal reset lebo by ti nestačili zlatky,hra neni len o tom kto sem viac penazi natlači.
a inak aspon všetci vidia ako si pekne se**š do ust :)
ked si mi pred mesiacom pisal že nech idem ku vam s mikim.



"
Aersto dňa 09.09.16 o 13:15
a víme o všem ;) čekám zatím na okamžik, že se nějak očešete o slabší kusy, co stejně moc nehrají, že bychom vás pár schopnějších vzali... je vás 19, aktivně bojujete 2, pak asi 3 tam jsou cca slabší průměr... no neradi bychom svůj zdrženlivý postoj vůči vám přehodnocovali :D

jediná ali, která je díky nám v ohrožení, je Infinity (zbytek nás troufám si říci nijak zvlášť nezajímá), což si asi uvědomují, dle toho se k tomu i staví..


(hlavna vec že ked som chcel ist na začiatku ku vam tak ste mi miesto toho dali do všetkych 3 mestach povka,a potom ked som prebral vašho hrača)a postupne odolal vašmu tlaku tak ste ma chceli ku sebe...pekne od vas,hrate ako sa vam to hodi.



A ešte jeden a posledny fakt,je že ty hovoriš pri mne ma aliancia kratku životnost ? :D
Chodite s povstaniami ku 10x bodovo slabšim hračom
Ktorych branim ako možem,a zrejme to ta asi žere,že sme vas zablokovali asi ste chceli tym smerom expandovat ale to nam už nepovieš lebo by to bolo nad tvoje ego,že niečo ti nevyšlo pod tvojim vedenim.:) je to iba hra a podla toho sa chovaj a nepreživajte to mimo realitu...

a prestan intrigovat tu na internom fore,že ťi neni hanby niekoho očiernovat kto sem poriadne ani nechodi,a teraz som to tu nahodou zahliadol. takže sa spametaj a neber si ma do ust. Howk.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5790

Hosť
no, tak jsme vyhodili někoho, kdo nepomáhal ani předtím, i když mohl pomáhat :D jeden tichej, druhej vyžírka, co si myslí, že spolupráce = vypisovat a chtít pomoct

o tebe jsme měli zájem ledatak jako o součást balení, moc si o sobě nemysli :D

je to iba hra a podla toho sa chovaj a nepreživajte to mimo realitu...
A proto mi pán Noro začal do PM nadávat, jak kdyby se nechumelilo... za co? že jsem Mikimu o tobě napsal holá fakta? :D

Aersto dňa 14.09.16 o 12:57
Hele, my ten spor sem táhnout v úmyslu neměli. Vnucoval se nám do aliance, to mu Yarrow řekla, že ne (tak a´t nekecá, že mu neodpověděla)... a je dost komický, jak jí vyčítá, že mu psala na FB. Dyť by se bez toho pomalu ani nepřihlásil do hry a ztrácel by města dál. Je schopnej být celej víkend off bez dovolený, nechat si město pod vzpourou odkrytý, mít doma 5k bir a spoléhat se na to, že u toho bude (když u toho nikdy nebyl), takže o město přišel... zkomplikoval to ve svý oblasti natolik, že jsme museli kvůli němu měnit 200 měst. A to měl ještě tu troufalost nadávat nepříteli do nevím čeho všeho možného a hecovat ho... Větší děcko jsem v téhle hře neviděl.

bez sparxxe jsi nula, nula nic... to o tobě vědí a říkají všichni :D a mě o tom jenom utvrzuješ... svět co svět někomu vykládáš, že hej, já teprve začnu hrát, to uvidíš! a? nic

úplně jsem z tvého vyhlášení války začal trpět všemi možnými psychickými poruchami

P.S. zrovna předevčírem jsem někomu psal, že mi je 16 :D přemýšlel jsi nad tím, kde beru penízky na takové sumičky zlatých? :D nejsem zidan... i když i ten si myslím, že si z okolí dělá srandu s tím věkem
P.P.S. když je něco vnější, vyčleněný, nezávislý (což tohle fórum všechno splňuje), tak je to externí... ne interní, joudo :D
P.P.P.S. fakt mě baví, jak tady můžu působit sebe víc blběji a stejně to ničemu nevadí :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5564

Hosť
prečo nepovieš rovno že ste nás podcenili? Jeden HU a hneď ste vyhodili dvoch hráčov... Celý event ste kúzlili iba off, mali ste minimum deff a nemohli ste si nechať pripustiť že také veľké spojenectvo ako Flegmatici by prišlo o toľko mestá...

Ano ste dobrý a už aj dá sa povedať že máte vyhratý tento svet len ešte si nás trocha užijete : D Ved predsa táto hra je o hraní tak ešte sa trocha pohrajme, pobojujme medzi sebou a my sa pokusíme vám to urobiť trocha ťažšie. : D

Prajem príjemnú hru.
 

DeletedUser5790

Hosť
podcenili? to ne... spíš... na co dokolečka bránit někoho, kdo na to něco uhrát nemá... a i poté, co, se situace stabilizuje a bude dlouhodobě klidná, tak nám ten hráč bude stejně k ničemu... takže tak :) jeden svět co svět neviditelný, druhý je tak konfliktní, že s ním mají problém i na jiném světě...
 

DeletedUser5813

Hosť
Noro17 napísal/-a:
(hlavna vec že ked som chcel ist na začiatku ku vam tak ste mi miesto toho dali do všetkych 3 mestach povka,a potom ked som prebral vašho hrača)a postupne odolal vašmu tlaku tak ste ma chceli ku sebe...pekne od vas,hrate ako sa vam to hodi.



Kto ťa chcel k nám zobrať? Pokiaľ dobre viem, tak to ty si bol ten kto vypisoval majotovi, aerstovi, mne na facebook a keď som sa ti neozývala, tak si chodil za majotom s tým, že kedy ti už konečne dám odpoveď. Následne po odpovedi si začal vypisovať našim hráčom ako sa ti "ja" nemám na FB ozývať??? :eek:
PS: nie my ale ty to hráš ako sa ti to hodí. Ja ti ale garantujem jednu vec, kým hrám ja, tak ty s nami viac hrať nebudeš. Už dávno si nie tým hráčom, akého som ťa poznala a dnes jediné s čím bojuješ, je tvoj nevymáchaný jazýček. :p Takých hráčov ver či nie, nám netreba. ;)
 

DeletedUser5824

Hosť
Čo pozorujem udalosti tak CERBERUS, Teleporters, Problem?, ALianCia idú hromadne na flegmatikov . Tiež som počul, že u flegiem sa začalo besnenie ako som predpokladal a začali sekať hlava nehlava celý CERBERUS a spolok.. Chcel som ísť ku CERBERUS ale dozvedel som sa o tejto vašej vojne a ako sotva bránia ich vlastné mestá. Navyše som pozeral štatistiku BB a flegmatici majú najviac v off. tak poďte chcem vidieť Problem? na lopatkách. :)
 

DeletedUser5790

Hosť
běsnění? pro nás troufnu si říci tenhle svět ještě nezačal :)
 

DeletedUser5824

Hosť
nazdar Aersto keď už ste začali sekať hlava nehlava ( myhearty má za deň o 3 mestá viac :D ) keď bude čas poďte po PRAETORIANS ak sa vám bude dať
 
Hore