Kaviareň sveta Athény

DeletedUser5790

Hosť
@Prefirer aneb čím lepší jsi, tím nižší šance na přijetí k Flegmě máš, jasnačka? dobré hráče nebereme, nikdy... pak se to akorát hádá, neposlouchá to... však to známe :) za ten risk to nestojí :mad:

@rapter6 čau chlape, jak se vlastně vede? s tebou jsem se snažil navázat nějaký kontakt už jednou před pár dny, ale chápu, byla noc, takže to moc zdárně nedopadlo :c no bylo to naprosto neodolatelné!
 

DeletedUser5778

Hosť
a ked sa tak pozeeram na tie mena čo tam máte, tak nie, vôbec neberiete dobrých hráčov :D
 

DeletedUser5790

Hosť
ses přehlédnul, ne? já jsem od Flegmatiků, ne od Infinity :) první dny hry jsem byl bez aliance... jsem čekal, jestli mi třeba od nich nepřijde pozvánka, že bych se k nim schoval, považuji se totiž za dobrého hráče a k Infinity se schovávají dobří hráči... no želbohu, pozvánka nepřišla :( takže jsem musel jít k Flegmatikům... být tady je jako za trest :confused: hrát neumějí, pomalu nerostou, ani neútočí... se všichni rozhodli dělat obranu, protože se příšerně bojí, že dostanou nakopáno od Infinity, přičemž kdyby měli tu možnost, tak k nim všichni zdrhnou... je to tady dost běsný, no :(
 

DeletedUser5778

Hosť
aha takže Yarrow, Borawar, majot, Laco999 to su úplni amatéri :D
 

DeletedUser5790

Hosť
jj, kdyby nezlatili, tak jsou nic... zrovna dneska se mi Yarrow chlubila, že vyzlatila 960 birém nebo kolik (čekáme všichni na HU od Infinity, no, takže jedeme do deff)
díkybohu, že na fórum nechodí
 

DeletedUser5778

Hosť
je pravda že flegmy by bez prachov boli nuly, ale ty zlatkuješ tiež :D
 

DeletedUser5790

Hosť
jj, a iluze těžkého zlacení je více než super :) přitom ani zdaleka neutrácíme tolik, jako xy lidí od soupeře... neklikáme slepě ;)
 

DeletedUser5790

Hosť
začátky (první týden) mě stály 12 tisíc (vyzlacení senátu, farmy a akademie - zlevňování, občas okamžitý dokončení; hození full prémka na měsíc, odemčení slotů v inventáři), eventy obvykle 6 - 8 (vyjma toho kola štěstí, tam nesypu vůbec), jinak za běžného provozu 1k na poradce... 5 poradců na 4 týdny, no

btw, předchozí řeči byly samozřejmě nesmysly, co mě zrovna napadaly, kdyby to někdo náhodou nepobral ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5560

Hosť
Aerstro: Po prečítani tvojích komentárov mi prišlo trošku zle a zvažoval som či sa k tomu mám vôbec vyjadrovat. Namyslenosť ta očividne neopustila za ten čas čo prešiel od Upsiku. Len už ju nedavaš na javo priamo ale obaľuješ ju do alobalu a "okorenuješ" určitými básničkami.
Bol by som nesmierne rád, keby Vám to tu niekto zatrhol a nemusíme to byť zrovna my :)

Ver tomu, že keby si nezlatkoval bol by si uplne priemerny hrač ako ja, dokonca si podla štatistiky momentalne dokažem trúfnut povedať, že ešte horšie. Kedže moja bilancia je 0€ narozdiel od teba.

Držím ti palce, ale nie v hre kedze tam si ho môžeš zaobstarat , ale v živote. ;)
 

DeletedUser5778

Hosť
Ja aj tak za týždeň minút na grep 500€? :D to sa na to môžem vysrať :D
 

DeletedUser4786

Hosť
Aerstro: Po prečítani tvojích komentárov mi prišlo trošku zle a zvažoval som či sa k tomu mám vôbec vyjadrovat. Namyslenosť ta očividne neopustila za ten čas čo prešiel od Upsiku. Len už ju nedavaš na javo priamo ale obaľuješ ju do alobalu a "okorenuješ" určitými básničkami.
Bol by som nesmierne rád, keby Vám to tu niekto zatrhol a nemusíme to byť zrovna my :)

Ver tomu, že keby si nezlatkoval bol by si uplne priemerny hrač ako ja, dokonca si podla štatistiky momentalne dokažem trúfnut povedať, že ešte horšie. Kedže moja bilancia je 0€ narozdiel od teba.

Držím ti palce, ale nie v hre kedze tam si ho môžeš zaobstarat , ale v živote. ;)

Veľmi výstižne a presne.
 

DeletedUser5790

Hosť
zklamu vás... lidi u nás jsou stejní jako u vás - mají své radosti, starosti, povinnosti - mě nevyjímaje
tím, co si někdo bude myslet a prohlašovat to posléze za pravdu, se pravá skutečnost nijak nepozmění... zvykněte si už na tento fakt, nehrajete proti nám poprvé

Prefirer: dané částky byly ve zlatých, nikoli v CZK. v prvním městě zlatím cca tři budovy, dále odemykám inventář, protože potřebuji 20 míst (je mi všeho líto a všechno skladuji), pouštím si rádce, protože bez nich hrát neumím (třeba u správce potřebuju pouze přehled rozkazů), rád si sem tam zazlatím v eventech, protože jsem nedočkavý... armu nikdy necvakám krom (osidlovaček v opravdu nouzových situacích), ve výsledku nezlatím o nic víc než x dalších, jenom jinak a viditelněji :) od Infinity našinci dostali cca 20k zlatých... mohou to samé o nás říci i oni? kde jsou ta kvanta nakoupených surovin?

btw, ironie, sarkasmus či snad trollení ne vždy znamená namyšlenost
btw2, čekám, kdy si zase o mně někdo začne myslet, že jsem 40letý panic s kráterem místo ksichtu a 120kilovým airbagem na břiše, co se ukájí na každém získaném bodu :)
 

DeletedUser5778

Hosť
Ale aj tak na 12k zlatiek spotrebujes okolo 100€ :D za tyzden :D ty ti prachy tlačíš doma či čo? :D aj ostatni zlatkari tomu nepochopim.. :D
 

DeletedUser5778

Hosť
tak to je celkom ešte v pohode, ale pre chudobneho študenta ako ja... :D
 
Hore