Kaviareň sveta Athény

Melancholik

Member
Dajak sa tie svety rozbiehajú a taký rýchly svet no to teda

kurna drak zas ste ma navnadili na ten poondiaty grepolis ja asi toho roku nezmaturujem :)
 
Naposledy upravené :

DeletedUser5599

Hosť
Končí Upsilon... mohlo by se zde ukázat nemálo hvězd odsud. :) Vzhledem k podobnosti nastavení celkem pravděpodobné myslím.
 

DeletedUser2496

Hosť
Bude tam nejaká zaujímavá partia?
Dajte svetovú stranu, išiel by som nakuknúť :)
Tá rýchlosť je lákavá.
 

DeletedUser5599

Hosť
Neptejte se, kdy začne nový svět! Ani na datum a ani, když se dozvíte datum, tak na čas. Datum když víme, tak ho oznamujeme společně s dohodnutou konfigurací a čas? Rovnou se svět spouští.
 

DeletedUser5778

Hosť
melancholik, nebol si ty nahodou v partičke na upsilone? :D
 

DeletedUser5778

Hosť
ano ano, rozobrali ste ma :DD pamataš si nick martinez71 ? :D
 

DeletedUser5778

Hosť
tak poviem ti iba jedno :D hračov aschelon a dovah49 budem nenavidieť do konca života na grepolise :D a adinu tiež :D ich si pamataš však? D:
 

DeletedUser2496

Hosť
sajlo ja robím dobrú partiu mam nejakých 16 ľudí len aby si mi tam nešpatil :)
Každý je svet je iný predsa, aj ľudia sú rôzny a pokiaľ s nimi nehráš na jednej lodi a nepoznáš ich, nemôžeš ich súdiť, pokiaľ ste boli len nepriatelia :) Ja proti tebe nemám nič, no neviem akú máš partiu. Túto hru už beriem len ako zábavu, moja éra vodcovstva a veľkých hier už skončila...
No ja sa nepchám nikde, len sa informujem vopred kto tam bude a či tam stojí niekto/niečo za kliknutie...
Mám rozohratý len jeden svet kde som začal dosť neskoro a je ťažké to dobiehať z úplného okraju sveta, preto rozmýšlam o nových možnostiach.
 

Melancholik

Member
tak poviem ti iba jedno :D hračov aschelon a dovah49 budem nenavidieť do konca života na grepolise :D a adinu tiež :D ich si pamataš však? D:

No aschelona na novom svete stretneš :) aj dovaha obaja idu somnou do ally :) čiže pamätám

Každý je svet je iný predsa, aj ľudia sú rôzny a pokiaľ s nimi nehráš na jednej lodi a nepoznáš ich, nemôžeš ich súdiť, pokiaľ ste boli len nepriatelia :) Ja proti tebe nemám nič, no neviem akú máš partiu. Túto hru už beriem len ako zábavu, moja éra vodcovstva a veľkých hier už skončila...
No ja sa nepchám nikde, len sa informujem vopred kto tam bude a či tam stojí niekto/niečo za kliknutie...
Mám rozohratý len jeden svet kde som začal dosť neskoro a je ťažké to dobiehať z úplného okraju sveta, preto rozmýšlam o nových možnostiach.

No to je ale či by si prekusol aschelona v blízkosti vieš aký je ak by si chcel zoberiem ťa do ally nie je problém skúsený hráč sa zíde.

Beriem zo sebou hráčov čo poznám a čo vedia hrať takže tak :)
 

DeletedUser2496

Hosť
Ja už si nepamätám čo som s ním mal.
Väčšinou to vždy bolo doťahovanie kto je väčší z opačných strán zákopov...
Poctivých a čestných ľudí čo majú rozum a slušné jednanie si vážim kdekoľvek, či u nepriateľa, alebo po svojom boku.
Neviem teda akú zostavu hráčov máš...
S takými ľuďmi si sadnem vždy, no ak takí nie sú, je to bez šance, to každý dobre vie :)
Preto nesúdim nikoho koho nepoznám a dostal som sa s nimi len do nejakej slovnej prestrelky v rámci boja...
 
Hore