Kaviareň sveta Achilles

DeletedUser4786

Hosť
Ja som navrhoval už dávnejšie aby spravili svety hrdinov ale spojili štáty ktoré majú spoločne jazyky,napr. my s Čechmi ale dať to prísnejšie aby sa tam nedostal každý ako to bolo tu.
 

DeletedUser1720

Hosť
hej hej supa .. uz by si videl tu supu kebyze takych 100 najlepsich nemcov by hralo proti slovakom ... sak ty by minali esiatky tisice zlatiek denne a by si videl ktora bije :)
 

DeletedUser

Hosť
tak ale čechom, madarom, ukrajincom a poliakom by sme vedeli konkurovat
 

DeletedUser4786

Hosť
Neviem prečo tu Miro spomínaš Nemcov,ja som hovoril krajiny zo spoločnými jazykmi s Nemcami spoločný jazyk nemáme,ja som myslel iba nás s Čechmi aby sme sa normálne dorozumeli.
 

DeletedUser

Hosť
Nápad to není špatný, ale problém je určit kdo je ten nejlepší:)

Všichni si střídají účty podle potřeby a není možné určit nějakou elitu.. navíc pokud by tam bylo málo hráčů, a bohužel "ČeskoSlovensko" už jich moc nevygeneruje tak by byla nuda..

chápu o co stojíš, ale to dej raději do kupy skupinku hráčů a jdi na zahraniční server.. anglicky se odmluvíš na půlce světa a jednoho překladatele určitě najdeš:)

na nekonečném světu Achiles je vidět že světy hrdinu byyl nadějná, ale stále slepá vývojová větev, což je bezesporu škoda
 

DeletedUser4786

Hosť
Mali to od začiatku spojiť a bolo by to zaujímavejšie,je to škoda začiatok Achillesa bol dobrý.
 

rapter6

Member
Teraz viac odkedy otvorili svet pre každého. Mal to byť svet hrdinov a nie svet pre každého iba pre vyvolených, teraz tam sú hocijaké typy hráčov.
 
Hore