Kaviareň sveta Xí

DeletedUser3213

Hosť
Ja spamujem ? No dovoľ :)
Ja tu som pomaly 5 rok na fórume a 500 príspevok si myslím že je nič. To som po väčšine pridával len útoky, a zopár názorov k mojím alebo iným útokom + zopár názorov v téme Achiles. To je takmer CCA 100 príspevkov na rok, to je riadny spam, keď si to zhodnotím s ostatnými tak ešte mám čo doháňať aby som tu spamoval o život. A to tu prídem raz za pol roka keď nehrám, keď hrávam tak síce som tu trošku častejšie ale to takmer len čítam.
 

DeletedUser

Hosť
no jsi tu od listopadu 2011, máme září 2014, takže jsi tu sotva tři roky:) a o tom coje spam nerozhoduje počet ale úroveň příspěvků, nicméně bude fajn když se budeš držet dění na Xí, nikoliv debatě o tom co je spam
 

DeletedUser3213

Hosť
Aha :D Ja som zarátal 2011 rok od Januára :D a 2015 rovno :D + rok čo som nebol na forume zaregistrovaný len som hral
hi.gif
Sultánko máš pravdu, tlieskam ty :)
bye2.gif
 

DeletedUser

Hosť
Sultane to se ještě hráči na xi pobaví, protože ten mor aegean se tam vylíhl znovu a znovu se směje jak pěkně narval svoje nasazené bezmozky přes lítost ostatním do aliancí. Já bych řekla, že tohle bude první svět který bude uzavřen bez postavených divů a ono by to nebylo na škodu ted zavřít.Ještě zmizí 415 hráčů a bude sranda Xi Section 715 players, 2,931 alliances, 29,339 cities tohle je vidět maximálně při divech když už 4 stojí, že je tam takhle málo hráčů :) :-D
 

DeletedUser

Hosť
§ 2 Komunikácia

• Je prísne zakázané používať kdekoľvek na fóre alebo v súkromných správach neslušné či vulgárne slová a urážky voči iným hráčom.


Zamyslete se nad tímto pravidlem dřív než se začnete prezentovat jako angela83. Označovat nepřátele za mor a bezmozky zajisté zvedá kredit hráče, který je takto označuje a zvedá úroveň kavárny, ve které se toto objevuje.. Inu sami se rozhodněte jakou kavárnu chcete a podle toho přispívejte.. nicméně nedivte se když kavárník zasáhne.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5193

Hosť
přidat se může kam chce ale určitě ne k nám do ali


k nam nie , ale pridat sa v ich bombardovani to hej :D by sa nenudil :D kopec srandy :)
a skoda ze skoncil, bol jeden z mala od olympu s ktorym by sa clovek nenudil a troska by sa aj zapotil mozno ....
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Tak asi treba dať určité veci na správnu mieru.

1. XXCX je na úrovni chalanisko nevyjadruje sa tu vulgárne ako ostatní a prispieva sem, lebo fórum ho baví.

2. Jediný puberťák o ktorom stojí zmienka je Vilík keďže nepoznám väčšieho posmeškára a provokatéra ako je on. Hromadné správy výsmešného charakteru spojenectvu Gods of Olymp hovoria za všetko a značí to len o jeho slabomyselnosti, že si myslí že to niekoho trápi a posilňuje si svoje už vopred odbúrané ego.

3. Nadávate tu na Aegana a pritom to samé robí Peu,Vilík a spol. Tzv. "bombardovanie" vzniká len z ich špinavej špionážnej hry, ktorú robí na naše spojenectvo. Keby to je zakázané v rámci skvalitnenia hry, tak máš už dávno BAN.

4. Chudák Sultán, je mi to ľúto že kvôli takýmto ľuďom tu musíš strácať čas na prerábaní fóra.

5. Vaším chovaním len kazíte hru a to že vy sa raz za čas spravíte múdrymi neznamená, že ostatní spamujú. Amen.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
pánové, pokud se tady chcete špičkovat a urejpávat k smrti, tak bez toho že bych musel cenzurovat vulgarity, zjevné urážky a podobné věci.
Navíc hromada okopírovaných SZ, nedává smysl a spamuje..

Omlouvám se ale než bych to piplal a třídil,tak jsem to smazal celé i s reakcemi které sice mohly být OK, ale bez původního příspěvku nedávaly smysl..


Vílík: ty SZ co tam byly, ne, obrázky v pohodě, ale tolik v jednom příspěvku je spam, šetři si je.. zkus to znovu a kultivovaněji:)

zkuste to znova a s trochou nějaké kultury.. jste přeci bojovníci, ne kluci na písku, tak se zkuste hecovat jako gentlemani, ne jako burani..
 

DeletedUser

Hosť
Nikto nový nechodte hrať na Xi , také špinavosti sa tam robia až no , ešte sa vám smejú ako vás ničia a zároveň všetko špehujú a využívajú ostatné spojenectvá vo svoj prospech .. Vidím to na reset, to už nikoho nebaví toto .. Nechápem ako sa potom môže niekto tešiť z výhry .. Šak to za nič nestojí potom , to by rovno mohli používať hack a skripty.. blee hnoj..
 

DeletedUser

Hosť
Zdravím všechny na foru, tak se nám svět začíná ubírat skoro do finále a najednou je krásné vidět, jak někteří hráči začínají hrát špinavou hru. Díky Bohu že já se divů raději nezúčastním. Korunka co není vyhraná čestným bojem, ale podrazy a podvody by mě netěšila.
smiley_emoticons_smilenew.gif
Zkusím udělat jedno motto, na jednom světě vyšlo, tak složím i jedno sem. "Dlouho jsi faleší a podrazy hrál, ale né vždy to jde takhle dál. Faleš rychle upadá, síla pravdy na povrch rychleji vyplouvá."
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser

Hosť
Iba trocha k tomu čo napísala angela83, podrazí na grepe boli aj budu iba nie stále ich chceme vidieť.Boli aj na Delte ,MU a verím aj na ďalších svetoch ktoré boli a aj ešte budu.To neznamená že s tým súhlasím..
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Zdravím všechny,kouká tady je to jak na hřbitově. No Sultáne co ty tady s tím děláš že tu je tak málo lidí? Dneska se spustili divy a věřím, že korunka z tohohle světa nebude ( Což mě velice těší ), bohužel se tento svět potáhne dlouhou dobu.
 
Hore