Kaviareň sveta Omega

DeletedUser5357

Hosť
Nikto to nedokaže časnut na sekundu presne ešte aj podpori . Povecte či sa to dá . Lebo ja viem že sa to nedá . A keby to bolo 1X tak poviem si chlpaec mal asi štastie ale to je tak stále . Neverím ti nič .
Ani tebe nikto nič neverí :D Ako píše palec a ako som ti aj ja neraz písal. Veľa ľudí si ťa zapamätalo ... Veľa ako absolútnu lamu :D Je jedno čo budeš robiť , toto zo seba už nezmyješ. Ale musím povedať že omegou si to zabil. Snažiť sa dostať k svorke a keď ťa nevezmú tak k Lamám ? A aj to ťa k lamám zobrali len preto že si mal špehov u predátorov a že si očividne aj sám dával info keď si bol u nás. Bože sa spamätaj , lebo na tvojom mieste by som sa stiahol chvost a strčil hlavu do diery, a nie to tu ešte vykrikoval.
 

DeletedUser5778

Hosť
Ani tebe nikto nič neverí :D Ako píše palec a ako som ti aj ja neraz písal. Veľa ľudí si ťa zapamätalo ... Veľa ako absolútnu lamu :D Je jedno čo budeš robiť , toto zo seba už nezmyješ. Ale musím povedať že omegou si to zabil. Snažiť sa dostať k svorke a keď ťa nevezmú tak k Lamám ? A aj to ťa k lamám zobrali len preto že si mal špehov u predátorov a že si očividne aj sám dával info keď si bol u nás. Bože sa spamätaj , lebo na tvojom mieste by som sa stiahol chvost a strčil hlavu do diery, a nie to tu ešte vykrikoval.
no to si mal dobre rozohrate, mal, len prečo si dal reset..
 

DeletedUser4034

Hosť
Resetol , prišiel späť a aj som už stihol dobehnúť všetko čo som stratil :D Zato ty si tam od začiatku a stále nemáš ešte ani 100K , prechádzaš z ally do ally , neviem v akom spojenectve tohto sveta si nebol, jáj vlastne viem, u nás v svorke si nebol. Ale tak hej tu sa amatér tak ľahko nedostane, tak chápem že tam nie si. Čo sa týka resetu, tak ten prišiel , neviem ale nejak ma to nebrzdí , skôr naopak .... Aj tak o par dní mám tie resetnuté mesta ktoré so potom vzala NH späť :D A čo sa teba týka , menej rečí a viac skutkov ok ? A predlž si večierku lebo NB je do polnoci a ak musíš chodiť spať o 23:00 ... Tak ako máš celkom problémy potom no ...
 

DeletedUser5778

Hosť
ty si Skynty však :D kamo hovno vieš ako to bolo, ked som začal, vzali mi mesto, začal som zase, vyšiel som na 300k, potom som sa nechal rozobrať, nemal som vobec čas, teraz sa ten čas už mam a neboj sa spať o 23:00 nechodim, ale mam aj ine starosti a povinnosti ako tuto zasratu hru :) a k tym alianciam.. všetky sa porozpadavali, ako Predatori, tak Lamky a tie maličke ally čo som tam bol len aby som sa nenudil.. no nebud smiešny :D
 
Hore