Katapulty

DeletedUser

Hosť
Vážení hráči,
budete využívat katapulty po vybalancování častěji, nebo u vás jejich obliba nestoupne?
 

DeletedUser

Hosť
Ja ich používam aj teraz celkom dosť, v každom útočnom meste ich mám aspoň 25...
 

DeletedUser

Hosť
Vyuzivam ich, ale zislo by sa snad zvysit ich rychlost. Pri pozemnom utoku je to trapenie. Inak vyhovuje mi tato jednotka, kedze hradby tvoria dolezity faktor pri planovani utokov, bez katapultov si neviem predstavit utok. Inymi slovami cim su nizsie hradby, tym lepsie pre mna ako ofenzivne zalozeneho hraca.
 

DeletedUser4034

Hosť
U mna sa to vobec nemeni ......
Nemam ichh vobec v laske a asi to tak aj ostane ..
Nie je problem v populacii ale v ich rychlosti
Su velmy pomale a ja ak ich mam tak len na boje po vode nie na ostrove
Ale co sa tika celkovo jednotiek hlavne lodnych mne to nesadlo lebo ja som si mesta delil na 4 casti a teraz to bude ovela viac
 

DeletedUser

Hosť
vo svetoch kde je dobyvanie ich nevyrabam,,,pre mna su takticky nevyhodne...
 

DeletedUser4085

Hosť
zdravím moje vyjadrenie je nasledovné je podstatné zistiť to že o akom svete sa bavíme príklad kappa je pre mňa jednotka katapult nepodstatná nezaoberám sa ňou tak často ako pri svete lambda prečo? jednoznačne preto, lebo je tam iný systém preberania miest príklad kappa nebudem dávať dole hradby ak mi pomôžu k ďalšiemu účinku ako obrana, ale pri lambde je lepšie dať dole hradby na nulu a preberiem mesto hneď. Dúfam že sa chápeme
 

DeletedUser4468

Hosť
hram lambdu, a vyuzivam ich hodne... jedina jednotka co zhadzuje hradby... viem ze zaberaju vela populacie, takze tuto zmenu iba privitam
 

DeletedUser

Hosť
na katapulte by som zmenil len jednu vec: mohli by búrať budovu ktorú si vyberiete napr. keby ste vyskúmali katapult po dokončení výskumu by sa vám tam objavila tabulka a vybrali by ste si akú búdu budú ničiť. a mohli by ste si v každom meste vybrať inú bolo by to lepšie podla mna
 

DeletedUser1525

Hosť
ja uznavam iba system povstanie a tam bez katapultov hrac je darca bodov + čím je svet rýchlejší tak aj hradby idú rýchlejšie hore a vtedy duplom bez katapultov sa nedá hrať ( napr. na norskom svete s rychlostou 5 je schopny obranca ovela rychlejsie schopny stavat hradby

moja zauzivana skladba utoku = 20 zl, 103 clnov, vrhaci a jazdci , obcas podla dostupnosti surovin koce alebo aj hoplit, ale u 75 % automaticky 25 katov, obcas aj 30 a bez nich na beton obrany neutocit ! tam napr. znizenie pop za 1 kat na 10 by bolo super

+ katapulty su na znizovanie hradieb, naco by bolo dobre aj narusat ine budovy ?? na to je blesk
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
To pošleš loďkami, ale veď tie sa pri tvojom dobývaní nepoužívajú, či? :D
 

DeletedUser4379

Hosť
Ja Katapulty posielam iba vtedy keď útočím na silné mesto a potrebujem zhodiť hradby a keď posielam Osídlovaciu loď aby som nemal také veľké straty a aby ma nedali tak ľahko pozemkou :) Dobrá jednotka
 

DeletedUser

Hosť
Používam ich skoro stále , ak su vyskumane (niekedy mudrci poklikaju triremu , vybusnu lod, atd. ) vacsinou 15-25 ks ale najde sa aj 30ks ale to je priamo na to zhodiť z 25 na zakladnu hodnotu 0 :D
 
Hore