jednotky a boj a obran

Krajo

Member
Ahojte, je potrebné urobiť úpravy aby bolo možné aktívne využívať jednotky z podpory ako svoje vlastné = použitie pri obrane aj útoku, možnosť ich využitia ako ďalšej podpory. Prosím o názory
 

DeletedUser

Hosť
podobné nápady byly již dříve mnohokrát zamítnuty.
 

DeletedUser

Hosť
Hráč A pošle podporu hráčovi B, ktorý je vzdialený 6 hodín... Napríklad o 12 hodín pošle hráč B podporu späť a hráč A ju pošle hráčovi C, ktorý je vzdialený až 12 hodín...

Keby je to po tvojom tak: Hráč A pošle podporu hráčovi B, ktorý je vzdialený 6 hodín... Napríklad o 12 hodín pošle hráč B podporu hráčovi C, ktorý je vzdialený od neho 6 hodín...

Takže? Takto sa dajú zachrániť 2 hráči a ušetríš až 12 hodín cesty (späť z B do A a potom cesta od A do B). To by bolo podľa mňa veľmi jednoduché, je to dobré tak, ako to je...
 

DeletedUser

Hosť
urobil by som jednu velkú zmenu: ked posielate podporu mohli by ste si vybrať:

1. poslať ich ako normálnu podporu (hráč s nou nemôž nič robiť, len vrátiť)

2. "darovať" hráčovi tie jednotky- jednotky budú patriť tomu hráčovi ked dorazia. a aby sa zabránilo chybám: hráč a pošle hráčovi b 20 mečákov, ale hráč b má iba 10 pop. stalo by sa to že 10 mečov by tam ostalo a 10 by sa vrátilo.....
 

DeletedUser

Hosť
To by sa mi páčilo :D A potom to hráč B daruje naspäť :)
 

DeletedUser

Hosť
Ja viem, ja len hovorím/píšem, že tak by sa mi to páčilo...
 

DeletedUser1525

Hosť
taketo zmeny si myslim su nerealne, kto by to preboha naprogramoval v hre, myslim ze atraktivnost hry sa da zvysit jednoduchostou - ak je hra viac zlozitejsia tak aj menej zaujimava ( preco bol grepolis zaujimavejsi v starsej verzii, lebo nebolo povymyslanych tolko hnupovin ako zacala verzia 2 ) - co tak zjednodusit system --kludne by som nejake jednotky, lode a bozstva co sa malo vyuzivaju zrusil a skor navysil ucinky + funkcie u casto pouzivanych , nejake osady a podobne nezmysly by som zrusil a namiesto toho by som pridal nejakeho pesieho kupca- zlodeja a verbovača v jednom co by kradol suroviny nepriatelom a u priatelov by naopak verboval vojska ...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4379

Hosť
Hráč A pošle podporu hráčovi B, ktorý je vzdialený 6 hodín... Napríklad o 12 hodín pošle hráč B podporu späť a hráč A ju pošle hráčovi C, ktorý je vzdialený až 12 hodín...

Keby je to po tvojom tak: Hráč A pošle podporu hráčovi B, ktorý je vzdialený 6 hodín... Napríklad o 12 hodín pošle hráč B podporu hráčovi C, ktorý je vzdialený od neho 6 hodín...

Takže? Takto sa dajú zachrániť 2 hráči a ušetríš až 12 hodín cesty (späť z B do A a potom cesta od A do B). To by bolo podľa mňa veľmi jednoduché, je to dobré tak, ako to je...

áno :) určite to je dobré :)
 

DeletedUser

Hosť
Manipulovať s podporami mi príde trochu na hlavu a dosť z cesty .. ani sa nečudujem že sa takéto návrhy odmietajú
 

DeletedUser4452

Hosť
to by nebolo dobré, lebo ak by sa dalo manipulovať s podporami, tak do 1 útočného mesta by sa natlačilo aj 3000 ZL a bolo by prakticky nemožné ubrániť mesto na fronte...
 
Hore