Jednanie vedenia ...RUTHLESS LEGION...

DeletedUser

Hosť
Zdravím, túto správu som už preposlal väčšine vodcov spojenectiev v mojom okolí, ale chcem, aby o tom vedeli úplne všetci a od tohto spojenectva dali ruky preč a rovnako tak aj s nimi v žiadnom prípade neuzatvárali pakty. Dúfam, že mi to tu nezmažete. Tu je celá diskusia s jedným z ich vedúcich:

Najtomearu dnes o 12:06
Že som sa skryl? Nemal som ani tušenie, aké pakty má toto spojenectvo, keď som sem prichádzal. Myslel som, že ste rozumnejšie spojenectvo, ale vidím, že ho vedie banda arogantných *****ov bez kúska rešpektu. Nie, ďakujem, do takého spojenectva by som nikdy nešiel. Navyše preberať hráčov spojencom. Úbohé... ale aspoň už viem, čo ste zač. A čoskoro sa to dozvedia viacerí.

k.e.v.i.n.a.t.o.r dnes o 11:58
nebude ziadna nahrada.. lebo si tam prisiel len pred dvoma dnami.. logicke je ze si sa tam prisiel len skryt.. alebo sa mozes k nam pridat..

Najtomearu dnes o 11:53
Zdar, môžeš mi vysvetliť, prečo ma špehuje hráč z vášho spojenectva, keď máme uzavretý pakt?

V meste Najto bol odhalený špión z mesta Bayern Mníchov (kristian2)
V meste Najto bol odhalený špión z mesta Real Madrid CF (kristian2)


Je mi jedno ako to spravíte, ale žiadam náhradu dokopy 4411 mincí!


To je celé. Útočenie na spojencov a navyše preberanie hráčov. Presne takto sa to robí u nich. Ešte raz odporúčam všetkým, ktorí tak ešte nespravili, aby zrušili s nimi pakty a toto spojenectvo rozobrali do základov.

Je to len obyčajný pľuvanec do tváre vlastným spojencom bez kúska rešpektu a takto arogantne by sa snáď vodca chovať nemal.

Ďakujem za prečítanie a prípadné jednanie. Prajem príjemný zvyšok dňa.
 

DeletedUser

Hosť
Taký rozruch kvôli pár minciam... Pripomína mi to tých hráčov, ktorých keď niekto začne farmiť, už aj vypisujú na fórko, že okamžite treba HU na hráča XXX...
Navyše pochybujem, že má niekto záujem o 1200 bodové mesto...
 

DeletedUser

Hosť
Nejde tu o mince, ide tu o to jednanie. Ale 13-ročnému decku asi slovo rešpekt nič nehovorí, však? Ak k tomu nemáš napísať nič rozumné, tak mi tu prosím nespamuj, je to správa pre ľudí na servery, nie otázka na to, čo si o tom myslíš.
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som nad lamkami zbytočne nestrácal nervy.. mám tiež 13, viem čo to je rešpekt ale majinko mal pravdu. :-D
 

DeletedUser

Hosť
Zdravím, túto správu som už preposlal väčšine vodcov spojenectiev v mojom okolí, ale chcem, aby o tom vedeli úplne všetci a od tohto spojenectva dali ruky preč a rovnako tak aj s nimi v žiadnom prípade neuzatvárali pakty. Dúfam, že mi to tu nezmažete. Tu je celá diskusia s jedným z ich vedúcich:




To je celé. Útočenie na spojencov a navyše preberanie hráčov. Presne takto sa to robí u nich. Ešte raz odporúčam všetkým, ktorí tak ešte nespravili, aby zrušili s nimi pakty a toto spojenectvo rozobrali do základov.

Je to len obyčajný pľuvanec do tváre vlastným spojencom bez kúska rešpektu a takto arogantne by sa snáď vodca chovať nemal.

Ďakujem za prečítanie a prípadné jednanie. Prajem príjemný zvyšok dňa.

takže ja som v spojenectve Ruthles Legion, a môžeš mi tam napísať o akého hráča ide? A neodsudzuj nás hneď kvôli jednému hráčovi že ťa vyšpehoval, ja ti tie mince pošlem. Moje meno z istých dôvodov nebudem tu zverejňovať, napíšem ti ss.
 

DeletedUser

Hosť
Ale história sa nemusí prenášať z ostatných svetov :D
 

DeletedUser2675

Hosť
pozvat ju mozes ale ku nam sa nedostane :D :D u nas sa neskovavaju hrači takeho kalibru :D :D
 
Hore