Jazdci

DeletedUser

Hosť
Vážení hráči,

co si myslíte o změnách, kterými projde tato jednotka? Pište nám své názory!
 

DeletedUser

Hosť
Používam ich často, takže ak sa ešte zvýši útok, bude len lepšie :D
 

DeletedUser3213

Hosť
Ja ich tiež dosť staviam 150-212 do dediny, takže u mna to zostane tak isto a ako píše majo bude to len lepšie
 

DeletedUser4468

Hosť
pouzivam ich casto, no s mierou...co mi najviac vadi, beru vela striebra
 

DeletedUser4034

Hosť
pekná zmena ....
Ja osobne ich používam prevažne len na začiatku hry pri zberaní surovín a niekedy na rýchle protiútoky ....
Takúto zmenu uvítam
 

DeletedUser

Hosť
Bude to dobré, a co hovoril Roman FCST - striebro si nakuzlim alebo trosku poobchodujem z villagemi :)
 

DeletedUser

Hosť
Viete čo je irónia? Ja by som sa bez jazdcov nikdy nedostal tak vysoko, ale keď vidím, že len sa využívali minimálne, tak to nebol asi žiaden problém :D

Aspoň je vidieť, že tých ktorí to vedia ozaj dobre hrať je minimum.

Ale vítaná výhoda pre tých lepších :)
 

DeletedUser3139

Hosť
na začiatku hry sa stavajú obranné jednotky hlavne meče a luky to jest žiadna z ních nieje orientovaná prevažne na jazdcov meče sú na praky luky na ostré.. preto je dobré mať v útoku aj rytierov samozrejme ideálne sú kombinované útoky... alebo jednotlivé ak obranca má slabú obranu proti niakému tipu zbrani
 

DeletedUser

Hosť
jazdci sú najlepšia útočná pozemná jednotka na grepe väčšina obrany sú meče a luky a kone ich lahko dajú dole
 

DeletedUser1525

Hosť
podla mna su najsilnejsi vrhaci, az potom jazdci, a preco sa menej vyrabaju lebo ked hrac chce mat utok ale aj byt pripraveny k obrane tak radsej vyraba koce a hoplitov - osobne ja som tak robieval univerzalne vojska, ale ked uz sa nemusim vo svojej zone obavat utokov nepriatelov tak jednoducho s plnej davky surovin davam automaticky vyrabat 50 jazdcov a zo zbytku vrhacov, ale asi 75 % miest automaticky robim aj katy 25 ks - bez toho sa ani neoplati utocit
 

DeletedUser

Hosť
Pokiaľ hráš vzburu, inak sú katy prakticky na nič... Ale na vzbure ich tiež mám aspoň 25 v útočnom meste...
 

DeletedUser1525

Hosť
ak myslis dobyjanie po vyvolani povstania ( ten druhy system ani neviem ako funguje - nikdy som v nom nehral ) tak vyskusaj simulator - cim su vyssie hradby a je tam viac pechoty napr. aj 1000 clnov tak bez katov si ani neskrtnes alebo zbytocne znicis aj 2 x tolko army / uz som nicil sam aj beton asi 10 tis birem a asi aj 3 tis clnov - ak ma hradby na full tak vtedy potrebujes pri zapnutom kapitanovi a velitelovi asi nieco cez 10-12 tis zl, snad aj 7-8 tis clnov s katmi, bez katov ani s 12 tis clnmi ut. pechoty to neznicis /
 

DeletedUser4379

Hosť
Jazdci sú veľmi dobrá jednotka a strašne rád z nimi rabujem suroviny a útočím do miest v ktorých je veľké množstvo obranných jednotiek :) Určite má budúcnosť táto jednotka :)
 
Hore