Jakou si přejete rychlost světa?

Jakou rychlost si přejete?


  • Celkový počet hlasujúcich
    159
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Vážení hráči, zajímá nás, jakou byste si přáli rychlost nového světa.
Zvolte prosím v anketě rychlost, která je podle vás optimální a chtěli byste ji mít na novém světě.

Upozornění: Konečné nastavení se může od výsledků této ankety lišit!
 

DeletedUser19

Hosť
Zatiaľ okrem mňa nikto nehlasoval, ale už mi je 100% jasné ako anketa dopadne. Rýchlosť 4, to tu ešte nebolo :)
 

DeletedUser

Hosť
nooo, asi zatiaľ hlasovali rozumnejší.... vedie rýchlosť 1 :)
kým som to dopísal, tak to už nebola pravda...:)
 

DeletedUser

Hosť
dala som 3 rýchlosť.. a prečo.. lebo dvojka.. je dobrá ale trojka sa mi páči viac..:)
 

DeletedUser

Hosť
ja by som bral rýchlosť 0,5 ak by sa dalo :D
gamma 3 a epsilon 4 by ma zabilo :D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
ja som dal 4 nech to je hned a asta stat si za tym budem
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
jj 2 je optimálne :)
1-moc pomalé
4-mooc rýchle
3-no to by tiež šlo :D
 

DeletedUser

Hosť
Všetko čo je pomalšie ako 3 je pre domkárov čo prídu raz za deň kliknúť. Preto volím 3.
 

DeletedUser

Hosť
Vieš čo, rýchlosť 3 na gamme mi akurát vyhovuje, hrajem na českej zete a tam je 2 a je to nuda prenuda.. Fakt človek rychle sklzne k tomu, že to príde raz za deň znechutene odklikat aby sa nepovedalo, ani forum sa mi nechce čítať, sa tam len vybavujú tí čo sa tam nudia asi ešte viac ako ja..

A priznám sa že 4 neviem posúdiť.. No a 1? Tak to musí byť peklo na zemi..
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Vieš čo, rýchlosť 3 na gamme mi akurát vyhovuje, hrajem na českej zete a tam je 2 a je to nuda prenuda.. Fakt človek rychle sklzne k tomu, že to príde raz za deň znechutene odklikat aby sa nepovedalo, ani forum sa mi nechce čítať, sa tam len vybavujú tí čo sa tam nudia asi ešte viac ako ja..

A priznám sa že 4 neviem posúdiť.. No a 1? Tak to musí byť peklo na zemi..

4 bude niečo zas také, aký je rozdiel medzi betou a gamou, len zas gamma bude slabšia a 4 bude rýchlejšia, tak cca 400-500 surovín za hodinu viac, podľa mňa... teda by to tam boli iné grády :D
 

DeletedUser130

Hosť
coze? ... je tu moznost zvolit max. 4? .. len???? ... co tak rychlost 25, ako je na beta verzii? ...
 

DeletedUser1350

Hosť
rychlost?

jednoznacne 4 + speed tazba doplna a vetsia rychlost lodi skratit aspon o polovicku utocit prepravkami 14-16 hodin je na smiech a zrusit aliancie nech konecne hra kazdy sam za seba
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore