Jakou si přejete rychlost světa?

Jakou rychlost si přejete?


  • Celkový počet hlasujúcich
    159
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
moooc rýchle... to už rovno môžu dať tú 25 či 50 čo je na beta-grepolis...
je strašne zavádzajúci názov beta grepolis, lebo niekto by si to mohol vysvetliť aj ako svet beta a nie ako skúšobnú verziu...

:connie::connie:
 

DeletedUser

Hosť
ja som na gamme a kym som sa poridne rozbehol, ze uz aj nejake boje poriadne, a ze aj taktiki tak 2 mesiace a to som mal len okolo 10 miest co je bieda ak si chcem zahrat a nie zaspat, preto hlasujem za 4. je to pre naozaj aktivnych hracov co maju radi rychlejsie veci, sak pri rychlosti 1 by mi stacilo raz za 2 dni odklikat a mam pohov zase na 2 dni, to je o nicom, a neviem ci by ma to pri tej rychlosti bavilo cely rok. preto hlasujte za 4
 

DeletedUser

Hosť
To bude hlúposť tá rýchlosť 4-ka.1-ka (klasika) tá by mohla byť,stále máme nový server s novým nastavením sveta (okrem Delty)..Základný tu je Alfa s rýchlosťou 1 a niečo podobné by malo byť teraz v tom novom svete.
 

DeletedUser

Hosť
podľa mňa nech je 4.tí, čo makajú na iných svetoch nech nezačínaju na Epsilone...nech bude svet pre každého...pre niekoho čo sedí na PC 10 krát denne bude 4-3...pre tých čo sú tu raz/dva-krát denne bude 1-2...:connie:
 

DeletedUser

Hosť
Aka bude rychlost na novom ceskom serveri? Podla mna staci ak bude 4 len na jednom z nich.
 

DeletedUser

Hosť
Charon napísal/-a:
Název světa: Eta
Datum spuštění: 24.2.2011
Rychlost: 3
Rychlost jednotek: 1
Max. počet členů v alianci: 200
Noční bonus: 22 - 8 hodin
Začátečnická doba ochrany: 5 dny ode dne registrace
Nový dobývací systém
Neaktivní morálka

:connie::connie:
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore