Jaký systém kolonizace si přejete?

Jaké osidlování?


  • Celkový počet hlasujúcich
    63
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ja som myslel ze jednemu sa hlas nerata. Netusil som ze sa da odvolat svoj hlas. Potom to vyzera nadejne. :D
 

DeletedUser

Hosť
Nie lebo ak odvolal, tak to znamena ze uz dany clovek nechce vzburu ale dobyvanie (alebo je mu to jedno). No a o novom serveri nerozhoduje anketa ale admini. Ak anketa ja za vzburu tak minimalne admini musia byt za dobyvanie aby bolo dobyvanie.


Za vzburu su lamy! :p :p :p
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Vzbura. A to nemyslite vazne ze G 2.0 bude len na novych svetoch, to je strasna blbost myslim si. Aspon na Gammu a Epsilon to dajte.
presne suhlasim akurat gamma je dost stary svet tak skor na deltu ale preco nerobite podla hracov co sa im paci kazdemu sa paci ze na stare aby to slo zase odznova aspon na epsilon deltu dajte ved to su nove svety nedavno vznikli a zase treti novy svet to uz pojdem 4ty krat odznova aj na bete grepolis 2.0 som bol zas len odznova
 

DeletedUser

Hosť
alfa

to je nespravodlive ked na alfe je mensi vinos a teras aj grafika.ja som zato aby bola nova grafika na vsetkych svetoch
 

DeletedUser

Hosť
Najprv citajte a az potom piste.
Nikde nie je napisane ze sa Grep 2.0 neda aj na stare svety. Neviem odkial to beriete.
 

DeletedUser621

Hosť
nechapem vsak aj mi v EOL vieme postavit div!

Nikdy sa nepovedalo ze sa to na stare svety neda. Moze sa to dat. Ale najprv to bude na novom a az potom ked to budu hraci chciet tak sa to da aj na stare.

Vzburu mate na Bete, Gamme, Delte a Epsilone. Mate toho na vyber dost. Za nejaky cas po pridani Grep 2.0 na stare servery sa restartuje Beta, lebo Chaos ziska vsetky divy. Z Bety sa tak stane novy server so vzburou. Servery so vzburou mate na najblizsich par rokov zarucene, dobyvanie nie.

teraz by som ta poprosil aby si mi to poriadne vysvetlil ze ako ze chaos postavi divi vsak aj v elite of lordenor vieme postavit divi nie len chaos!
 

DeletedUser1023

Hosť
To je rozum :

Dal som vzbura-Povstanie ,ale chcel som dobývanie =D
 

DeletedUser

Hosť
fuuu nice one boys .. :D ale sa hádate jak psi a nikto si to nečíta od začiatku do konca :) a chudák moderátor musí písať to isté potom aj 15 x :) ale veď o tom je život nie ??? :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore