Jaký systém kolonizace si přejete?

Jaké osidlování?


  • Celkový počet hlasujúcich
    63
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Vážení hráči,

brzy tu budeme mít nový svět a proto pro vás zakládáme anketu, kde si sami zvolíte, jaký systém kolonizace chcete na novém světě Zeta.

Upozornění: Výsledek ankety může být odlišný od konečného nastavení světa!

S pozdravem,
Mauricius
 

DeletedUser2271

Hosť
Samozřejmě tam bude i bůh Hádes. Tento svět bude běžet na komplet nový Grepolis 2.0. Starší světy zatím nebudou za 7 dní nahrán nový Grepolis 2.0. Nová verze Grepolis 2.0 bude nahrán na starší světy až později. Zatím neví kdy bude.
 

DeletedUser

Hosť
Dobyvanie

Ja som za dobyvanie. Tam je to podla mna pestrejsie nez na vzbure. Obranovat sa da so zapalkami, harpiami, mantikorami, :D dobyvas s biremami a pegasmi... :D Pripada mi to roznorodejsie na strategie ale hlavne preto ze VZBURA JE VSADE.

Rychlost vyroby 2, tychlost pohybu 1. To je tak akurat podla mna. :)
 

DeletedUser

Hosť
Vzbura. A to nemyslite vazne ze G 2.0 bude len na novych svetoch, to je strasna blbost myslim si. Aspon na Gammu a Epsilon to dajte.
 

DeletedUser1891

Hosť
ved na betu tam je to užasne rozbehnute k-s :( to bude uplne onicom my ssa tom na to chystame od vanoc a...ň
 

DeletedUser

Hosť
Nikdy sa nepovedalo ze sa to na stare svety neda. Moze sa to dat. Ale najprv to bude na novom a az potom ked to budu hraci chciet tak sa to da aj na stare.

Vzburu mate na Bete, Gamme, Delte a Epsilone. Mate toho na vyber dost. Za nejaky cas po pridani Grep 2.0 na stare servery sa restartuje Beta, lebo Chaos ziska vsetky divy. Z Bety sa tak stane novy server so vzburou. Servery so vzburou mate na najblizsich par rokov zarucene, dobyvanie nie.
 

DeletedUser

Hosť
ak to bude len na novom svete tak ostatne stare prestanem hrat ...
uz dlho na to cakam a citim sa byt ---------------- :((((
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
hm...
je tam, že vzbura-18 hlasov ale som si to spočítal a za vzburu hlasovalo ludí 19... a keď som hlasoval ja, tak za vzburu bol hlas jeden, ale hlasoval Crony a Mauri... ktorému teda neplatí hlas???

inak, vzbura je podla mňa ovela lepšia, lebo pokial si dáky obrovský hráč zruší účet a máte na svete dobývanie, tak musíte poslať OL, čakať 24 hodín (a dovtedy na to mesto príde tooolko útokov, že to neubránite...)... kým na vzbure tam len dotrepete OL a mesto je vaše... :)
ale bral by som upravené dobývanie kde by sa dalo prebrať opustené mestá okamžite... :) ale to je len môj sen :(
 

DeletedUser1249

Hosť
ja by som uvital opet vzburu ale zase dobyvanie je len cez alfu
 

DeletedUser

Hosť
ved to že na klasické dobývanie sa pomaly už zabúda, sakra hlasujte hlasujte:mad:
 

DeletedUser

Hosť
matejslavik kľud...
mauri nepovedal, že na 100% bude to, čo si vybereme (resp. to čo vyhrá :))
 

DeletedUser1169

Hosť
mohli by vymyslieť aj niečo iné ako sprosté dobývanie a vzburu napr:vypálenie

vypálilo by to mesto aspon takých 6 budov a potom by ti sostlao
 

DeletedUser

Hosť
matejslavik kľud...
mauri nepovedal, že na 100% bude to, čo si vybereme (resp. to čo vyhrá :))
Bossovia SK teamu mozu bud prijat vysledky hlasovania a dat vzburu alebo rozhodnut sami. Lenze obaja su za vzburu, takze to moc vyznam nema ze sa nemusia riadit hlasovanim. :)
 

DeletedUser50

Hosť
wolfy si si nevšimol, že je tam o 1 hlas naviac než je výsledné číslo? To bude preto, lebo jeden z tých "bossov" odvolal svoj hlas.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore