Jaký systém dobývání si přejete?

Jaké dobývání?


  • Celkový počet hlasujúcich
    148
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Vážení hráči, v této anketě zvolte, jaký typ dobývání si přejete na novém světě.

VZBURA
DOBYVANIE

Upozornění: Konečné nastavení světa se může od výsledků ankety lišit!
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
to je ako možné, že dobývanie vedie??? wtf? :connie:
 

DeletedUser

Hosť
Taky nechápu, mě osobně přijde Vzpoura o hodně lepší. :)
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa tie možnosti trebalo lepšie odlíšiť, popísať alebo niečo, lebo niektorí asi klikli omylom ..
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa tie možnosti trebalo lepšie odlíšiť, popísať alebo niečo, lebo niektorí asi klikli omylom ..

jj, ja som si musel pozrieť, kde na ktorom svete je aký typ, lebo vzburu som nikde nevidel, keď tak sa vyvolá povstanie nie vzbura, presne ako hovoríš, môže to byť tým spôsobené...
 

DeletedUser1350

Hosť
hram gammu tam sa vyvolava povstanie to dobyvanie nepoznam asi to je na alfe
 

DeletedUser1720

Hosť
na alfe ma dlho drzalo iba to dobyvanie :D cize dobyvanie podla mna je lepsie
 

DeletedUser1618

Hosť
Jednoznačne povstanie :D JE to dobrá vec, keď aspoň viete, že vás môžu prebrať keď vám to povstanie beží .. :D Ale zas to neni moc dobrá vec, keď nepriateľ vie, že sa k nemu s veľkou pravdepodobnosťou plaví vaša OL :D Samozrejme oboje z toho za čo hlasujeme má svoje výhody aj nevýhody :) Dobývanie je o tom momente prekvapenia ..alebo tak no :D:D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ospravedlňujem sa, ale dobývanie rozhodne NIE!!
po hraní alfy, kde je dobýjanie, sa mi tak zhnusilo že je možné, že ak ho tam dáte tak tam nepôjdem :D (to bol našťastie len žart,nemôžem si predsa nechať ujsť SK Epsilon nie? :D)
aj keď dobýjanie a rýchlosť 4... no možno dobrá kombinácia ;)

:connie::connie:
 

DeletedUser1463

Hosť
Mne sa dobývanie páči od kedy som na beta-grepolis.com síce ma už 20-krát dobyli a ja som dobyl 1 ale páči sa mi to.
 

DeletedUser

Hosť
vzbura je najlepsia podla mna ine bi som uz ani nevimislal je to najlepsi spôsob preberania
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore