Jaký bůh je podle vás nejlepší?

Nejlepší bůh?


  • Celkový počet hlasujúcich
    243
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser2467

Hosť
no ja som mal na zaciatku dia ( zeus ) ale podla mna je najlepsia Hera pretoze dava suroviny a da sa dat rychlejsi nabor a produkciu ...
 

DeletedUser2704

Hosť
Ja mám rád Zeusa ale Héra je dobrá do prvého mesta na rýchlejšie vybudovanie.
 

DeletedUser

Hosť
To poviem takto:ked zacinam najlepsia je jednoznacne najlepsia hera na suroviny potom zeus alebo poseidon
 

DeletedUser

Hosť
Erynie podla mna nie su dobre. Su silne rovnako ako prakari.

Vyhoda oproti prakarom je ta, ze sa nepotopia spolu s trasnportom, lebo su letecke (myslim). Ale za to su strasne pomale. Prepravna lod ma rychlost 15 ale ked pridas do utoku aj Erinye, tak tie maju rychlost iba 10, takze ta spomalia.
Podla mna zbytocna jednotka.


PS:
Hera nie je dobra kvoli kuzlu Spokojnost. Hera je dobra zo zaciatku hry kvoli kuzlu Rast populacie.
 

DeletedUser

Hosť
hej a ked si vypocita pomer populacie prakerov ku erinyy zistis ze to je velka nevyhoda:(
 

DeletedUser

Hosť
hej a ked si vypocita pomer populacie prakerov ku erinyy zistis ze to je velka nevyhoda:(

Pri tej populacii musis ratat ze prakar potrebuje aj transporty. Cize prakar ako keby stal viac obyvatelov. A potom ti vyjde ze Erinya a prakar maju priblizne rovnaky utok, ale Erinya ma o trosku lepsi.
 

DeletedUser

Hosť
o tom transporte mas pravdu ale ..... utok maju lepsi prakeri ked ich je 50 (preto 50 lebo erynia ma 50 pop)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore