IV. vydanie - Vaše reakcie a názory

DeletedUser

Hosť
ty keď napíšeš o nás pravdu :D tak ti všetci napíšu že si zradca :D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
to je fakt, ale im to neuverejnia, lebo to nebude uz ziadna novinka :D
 

DeletedUser

Hosť
osobne s textom som spokojny keby som to cital pred viac ako mesiacom cize z mojej strany obrtlik si svoju pracu uz robi dobre statistiky mi tam nechybaju zas az tak moc mozno pre niekoho kto to tam nehra by sa zisielo viac statistik tochu potom aj popisat o zmenach v statistike pripadne nejaka minimapka ale inac s clankom z sk gammy som spokojny

kdezto sk alfa je divna lepsie slovo na to nemam a sk beta tiez rovnako divna s clakon sk gammy sa nedaju porovnat

co sa tyka omeskania sa radsej vyjadrovat nebudem pretoze zas to tu bude niekto kto nema rad neprijemne komentare mazat
 

DeletedUser

Hosť
ale aj tak mám potom výhradu, prečo ste potom neaktualizovali informácie, keď si vedel, že sa to nestihne? mohli ste ešte číslo o týždeň odložiť a doplniť nové informácie. Nebolo by to prvýkrát, ani na posledy čo by sa to odkladalo :D
Možná má odpověď bude znít až příliš alibisticky, ale ono to není jen o tom daný článek aktualizovat. Všichni, kteří do Orákula píší, žijí i reálném životem a není možné je ze dne na den donutit, aby svůj článek, v podstatě od začátku, přepsali. Takže se na mne nezlob, ale něco podobného nehodláme praktikovat. Orákulum má hráče informovat o dění na herních světech - a to splňuje, bohužel zajistit 100% aktuálnost je nemožné.

Ale budeme se snažit, abychom se tomuto nedostatku v budoucnosti co nejlépe vyhnuli.

co sa tyka omeskania sa radsej vyjadrovat nebudem pretoze zas to tu bude niekto kto nema rad neprijemne komentare mazat
Pokud Tvé příspěvky nebudou na té úrovni, kdy jsi redakci přirovnával ke cvičeným opicím a Tvé názory byly jen vesměs bezduchou filipikou proti nám, členům redakce, nemám důvod to mazat - pokud ovšem ano, budeš s tím muset počítat, protože takové rady opravdu nepotřebujeme a nikoho to vlastně nezajímá.
 

DeletedUser

Hosť
Páči sa mi to dobre spravené a z informátorkou LydkaBJ som nadmieru spokojný. Bravo :eek::eek::eek::firework:
 

DeletedUser

Hosť
zaujimave ze prispevok o cvicenych opiciach si vtedy nevymazal :D ;)


LydkaBj ze dobru pracu odviedla snad snivas
smiley_emoticons_ostern_rofl3.gif
 

DeletedUser

Hosť
zaujimave ze prispevok o cvicenych opiciach si vtedy nevymazal :D ;)


LydkaBj ze dobru pracu odviedla snad snivas
smiley_emoticons_ostern_rofl3.gif
čo sa ti nepáči... máš ma v zuboch wotan2666...
viem že ty rád zabŕdaš , nechcem sa tu obhajovať že som si odviedla skvelú prácu mám sa čo učiť.. a to by bolo všetko čo by som k tomu povedala.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1720

Hosť
akoze okrem toho ze to je neaktualne sa my nelubilo jedno na svete beta preco stale iba CHAOS? vsak tu je vela dobrych a perspektyvnych aliancii
 

DeletedUser1618

Hosť
Miro: Presne, takto robia zo Skipiho čoraz väčšieho narcisa :D:D
A mne sa mo to tiež nepáči, hlavne keď tam je :"na okrajových moriach prebiehajú vojny bodovo menších aliancií" - alebo také niečo, neviem to presne..
A koniec..aspoň nejaké mená tých ally by sa hodili :)
 

DeletedUser

Hosť
tak mate pravdu proste gamma mala este uroven :p

skipi pod von no pod von
smiley_emoticons_kings_aufsmaul.gif
 

DeletedUser

Hosť
je to super len skoda ze tam neni viac info z bety ale inac bravo :)
 

DeletedUser

Hosť
...

Cislo bolo slabucke az cajove, jedine gama vyzerala trochu lepsie oproti inym SK svetom. Vsetko bolo totalne neaktualne, vsetci vieme ze sef bol chory a neprial som mu to ani neprajem, no to bez jedneho cloveka spadne cely casopis? Zvysok tymu je asi onicom! to je k aktualnosti a k obsahu nepiste nikto ze to bolo dobre, bud piste konkretnejsie o dobrych spolkov alebo vseobecne o vsetkych a nie z kazdeho roska troska a dokopi nic, hram gamu tak musim povedat ze v tom prispevku bolo velka a zbytocna cast venovana vianocnemu oddychu co akurat nikoho nezaujima cas ked sa nic nedeje.
 
Hore