Interview - Skipi

  • Zakladateľ témy DeletedUser4379
  • Vytvorené

DeletedUser4379

Hosť
Tak tu máte interview z mojim vzorom Skipim :)



1.- Ako dlho hráš Grepolis a hraješ ho ešte?

1. Grepolis som zacal hrat par tyzdnov pred spustenim sveta Beta. Ten sa spustil tak 20.5.2010 a hral som aktivne az do uplneho konca Bety. Momentalne Grepolis aktivne uz nehram. Trochu hram Forge of Empires na cz serveri Arvahall, tak isto v spojenectve CHAOS.

2.- Aký bol tvoj najväčší úspech v hre?

2. Najvacsi uspech v hre? Asi to, ze som stal na cele CHAOSu do konca. Ziskal som certifikat za 7 divov, ktory je vinimocny, aj ked jednanie s INNOgames o pridelenie certifikatov trvalo par mesiacov komunikacie a vyjednavania. Chyba bola nakoniec uznana a certifikaty udelene. A celkovo za uspech beriem celu Betu ako svet a spoluprace na nej a aj to, ze dost hracov so mnou drzi este aj teraz po takom case.

3.- Mášv pláne ešte niekedy Grepolis hrať?

3. Fu tazka otazka, plany su rozne. Kedysi som sa stiahol zo SK Grepolisu po osobnom sklamani na svete hrdinov. Veci sa tam zamotali tak, ze som radsej odisiel, ako by som sa mal este viac sklamat v cloveku, ktoremu som veril ;). Vtedy som ukoncil hranie Grepolisu a presiel na inu hru, trosku kludnejsiu :D. No nemozem tvrdit, ze Grep si uz nikdy nezahram, ale momentalne pracovne naroky na moj cas su take, ze si nemozem dovolit hru, kde by som mal strazit mesta a planovat, casovat a podobne.


4.- Kto je podľa teba legenda SK Grepolisu?

4. Legenda slovenskeho Grepolisu? Skor hraci, ktorych kvality si cenim asi: LancelotSVK, s ktorym sme sa vzdy navzajom vyhrazali, ze si zahrame spolu na jednom svete. Potom podla mna *ARES*, na bete utocnik, no jeho cas na hru popri skole bol vtedy stale horsi. Nevi keby ma viac casu na hru na Bete, tak by bol ina uroven. A urcite je este kopa mien hracov, co nemuseli uplne viniknut na hre navonok, ale mali silu a umenie hrat.

5.- S kým sa ti najlepšie hralo/hrá?

5.Najlepsie sda mi hralo s hracmi ako ako kamazoe, s ktorou sa poznam uz aj osobne a mame velmi dobre vztahy. Potom skoro cely CHAOS na Bete, kde az na par vynimiek to boli hraci, za ktorych by som sa kedykolvek postavil. Hralo sa mi dobre aj so skoro celym spojkom ELITA na Bete, nase dohody a fungovanie pri sebe boli na vysokej urovni. Hralo sa mi dobre aj s hracmi, ktori boli taki laskavi a nechali si prebrat svoje mesta, aby som ja ich mal viac :D. Kazdopadne sa mi vzdy hralo dobre s ludmi co hrali fer.


6.- Máš kamarátov z hry ktorých ešte kontaktuješ a hrajú Grepolis?

6.No kamaratov dost, ale hlavne na hre som nasiel svoju partnerku LadyŽiarovka, s ktoru spolu zijeme uz skoro rok a teda to je najvacsi zisk celkovo z hrania online hier :D. A potom su tu vzacni ludia ako kamazoe. Urcite ludia ako adaios, teda uz iba jeho vnuk, dalej jojik, defendlock, sulim, Tinka, pher, H.L., bzzi a v podstate tito hraju so mnou aj Forge. Ci som v kontakte s niekym co hra Grepolis aktivne? Fuuu, teda vlastne LadyZiarovka hra teraz, takze tak :D. (Všetci pozdravme žiarovku :) )

7.- Ktorý admin SK Grepolisu je podľa teba najlepší? a Prečo?

7. Admin z grepolisu ktory je najlepsi? :D Napisal by som, ze Marshall, ale bohuzial ten nieje admin alebo vdakabohu ? :D teraz neviem . Asi Mauri, musim povedat, ze za cely cas mojho hrania, na Mauriho nemozem povedat krive slovo (az na to, ze od neho jedineho mam zltu karticku na fore a to za doublepost, ale to mi blbol net tak mi to postlo dvakrat :D ) a aj ohladom hracov a chovanie supportu a podobne viem, ze Mauri bol skratka fer a rovny clen teamu. Teraz ako to je neviem, uz aktivne neposobim na Grepe, takze nemam info , ale predpokladam ze Mauri je dalej :D Mauri.

Doslov

Doslov:
Grepolis je skvela hra, dokaze clovek sa pri nej dokaze odreagovat, ale aj nastvat :D .Ja osobne som hral Grepolis najaktivnejsie v case, ked som pracoval len na kompe, cize som mal cas. Je to hra o ludoch a s ludmi. Jeden postreh som vsak casom ziskal, kazdy TOP hrac, ktory je vyrazny, je istym sposobom postihnuty. Nemyslim to v zlom, ale na to, aby bol clovek top hrac, musi mat suhru okolnosti (alebo extremne zlatkovat ). Tak to bolo aj so mnou, mal som extremne vela casu na kompe, kde som musel sediet, takze som nemal co robit, tak som hral (cakanie na maily pracovne a vybavit korespondenciu zabralo chvilu, ale muselo sa to robit obratom, plus monitorovanie sprav ekonomickych a medzi tym kopa casu na hranie), plus ludia, ktory su okolo a dokazu vam pomoct ist hore. Grepolis vam zozerie vela casu, ale zase mozete ziskat ludi, ktori su Vam prinosom aj do zivota :).


Osobne dakujem Skipimu že mi ohol splniť to načo som sa tešil od začiatku hry :) Porozprávať sa z ním a zistiť aký je :) A podľa mna je to super chlap a LadyZiarovka má štastie :-D Dúfam že sa vám to páčilo a navrhujte dalších :-D
 

DeletedUser4379

Hosť
A nevieš ? Hrá ešte nejaký svet na ktorý by som sa dostal aj ja?
 

DeletedUser3606

Hosť
jj :-D Xi,alebo aj s jerichom,taká pekná dvojica :-D
 

DeletedUser3213

Hosť
Daj z Vilom nech porozpráva dačo o Thete je to výborný hráč je taký menší vzor pre mna
 

DeletedUser4452

Hosť
super marshall klobúk dolu budeš druhý skipi - vymietač fóra..:)
 

DeletedUser

Hosť
No tak dufam ze sa vam pacilo :D ked mate nejaku pridanu otazku tak dajte mozno odpoviem :D
 

DeletedUser3606

Hosť
:-D to ja si to pekne vystaviam sám vlastnými rukami :-D
 

DeletedUser4452

Hosť
a koľko času si na to míňal denne, keby si nespravoval spojko? a ako často si tam bol?
 

DeletedUser

Hosť
hm to zalezalo na tom ci islo len o bezne hranie alebo ked sa preberalo a boli akcie a potom ked narastol pocet miest taktiez rastol cas boli dni ked stacila pol hodina boli dni ked mi grep bezal 8 hodin v inom okne a v dalsom som mal robotu a neviem vypocitat kolko som bol ked som hraval ja rabovalo sa uplne inak dediny posielal sa utok na posilnenie dediny a potom utok na rabovanie a tam boli rozne pocty podla jednotiek bolo to tazsie ako teraz.
Vela raz som stravil aj noc ked som casoval utoky :D preciznost mam rad skratka.
Ale urcite to boli hodiny hovorim ako top hrac som bol postihnuty okolnostiam mal som cas lebo som musel byt aj tak online. A trvalo mi to ovela dlhsie este preto ze som nepouzival zlatky cize nieco ako administrator :D nebolo u mna
 

DeletedUser

Hosť
nikdy som nemal skipiho rad :D :D .. bol strašne namyslený :D :D :D a nikdy si nepametal moje meno :D .. som rad bro že som o tebe zas niečo počul :D ....


PS: podla mna do teraz najlepši hrač grepu aky existoval :)
 

DeletedUser

Hosť
Bojovník Z Kappy - Ja som bol pozvany na hru aby moj kamarat ziskal zlatky :D a tak som zacal hrat vlastne. Tusim som aj niekoho pozval ale uz ani neviem ci sa niekto chytil na dlhsie.
wolfo4 aj ja ta rad znovu vidim :D
 
Hore