Interview - LadyŽiarovka

  • Zakladateľ témy DeletedUser4379
  • Vytvorené

DeletedUser4379

Hosť
Tak tu máte 2. interview z druhou legendou Grepolisu a to konkrétne s LadyŽiarovkou!! Užite si to!!


1.- Ako dlho hráš Grepolis a hraješ ho ešte?

1. Myslím, že som sa do hry zaregistrovala niekedy v júli 2010. No a potom, v r. 2012 som hrať prestala. Ale Grep mi strašne chýbal, tak som sa pred pár mesiacmi rozhodla, že sa pozriem na svet Nu :)

2.- Aký bol tvoj najväčší úspech v hre?

2. Za najväčší úspech v hre považujem spoznanie pár skvelých ľudí na svete Beta. Jasné, že mi šlo o dosiahnutie skvelých výsledkov v hraní, ale ja som tak trochu nešikovná pri hraní takýchto hier, takže som nepočítala s tým, že by som sa mohla dostať do najlepšej desiatky hráčov :)

3.- Máš v pláne ešte niekedy Grepolis hrať?

3. Hrám ho teraz :D A v blízkej budúcnosti neplánujem prestať s Grepolisom :D Už som raz hrať prestala a znovu som sa sem vrátila, ale je jasné, že ak v budúcnosti hrať prestanem, už sa vrátiť nemusím, ale to je hudba budúcnosti :D

4.- Kto je podľa teba legenda SK Grepolisu?

4. Skipi :D A nehovorím to pre to, že spolu žijeme :D On bol vážne skvelý háč, častokrát mi pomohol. A stále je dobrý hráč, aj keď len hráč pexesa :D A jo, on nevie prehrávať, pre to sa musím krotiť a neskákať od radosti, keď nad ním niekedy vyhrám :D :D A ešte Lanci ;) (Všetci pozdravme Skipiho )

5.- S kým sa ti najlepšie hralo/hrá?

5. S hráčmi CECE, sir Baban, Mafia10 - na Bete, v spojenectve Kráľovstvo Nebeské. Inak ešte s juraj15 a Foxnos. A vždy som chcela hrať s LancelotSVK, no jemu sa neráčilo registrovať sa na svet, kde som bola ja :D A teraz, na svete Nu, sa mi hrá dobre s hráčom Frasier, aj keď som si od neho už vyslúžila pár napomenutí :D Ale ja verím, že sa na mňa nehnevá, je to fajn človek.

6.- Máš kamarátov z hry ktorých ešte kontaktuješ a hrajú Grepolis?

6. CECEho :) Dovolím si tvrdiť, že sme si na Bete veľmi dobre rozumeli, často sme si písali. Potom sme sa ale nejak prestali kontaktovať, no pred pár dňami som ho našla na jednom svete a veľmi som sa tešila, že na mňa nezabudol :)
A inak som v kontakte s kamazoe, ktorú som spoznala prostredníctvom Skipiho a pravidelne sa stretávame. A na hra Forge of Empires som v spojenectve s pár hráčmi Grepolisu: jojik, pher, Defendlock a podobne :)

7.- Ktorý admin SK Grepolisu je podľa teba najlepší? a Prečo?

7. Mauri :D A prečo? Hmm, no lebo je to Mauri :D Kto by ho nemal rád :D
A mala som rada ešte Johnyho (alebo Johnnyho? :) ).


Ja osobne chcem podakovať žiarovke že si našla čas a odpovedala mi na všetky otázky. Dúfam že sa vám aj druhé interview páčilo a že mi napíšete koho mám zverbovať do armády Interviewverov

Maršálek
 

DeletedUser

Hosť
Ja som ju stale chcel dostat do CHAOS ked som ho viedol ale ona tvrdohlavo nechcela. A cele Kralovstvo Nebeske bolo velmi hrde spojko mali ponuku na spojenie pred stavbou divou ale odmietli (podla mna to bola takticka chyba ale respektoval som to).
Ziarovka by bola ovela lepsia ale hrat popri skolskej dochadzke proste tam sa neda byt top ked mate skolu a podobne.
A ja nerad prehravam prave preto ze dost casto sa stane ze zvitazim ked nieco hram a potom kazdy ocakava ze vyhram a ked nahodou prehram tak sa prehnane ludia tesia :D.
Ale celkovo Kralovstvo Nebeske na bete bolo fajn spojko stabilne a take ako hovorim celkom hrde.
 

DeletedUser4379

Hosť
dakujem :) ale vidím že nemá taký úspech ako skipi :-(
 

DeletedUser3606

Hosť
Jasné že má,toto ma dokonca možno ešte viac pobavilo v niektorých častiach :-D
 

DeletedUser4379

Hosť
to hej.. ale tak škoda že sa hostia neregistrujú ale sú iba hostia :(
 

DeletedUser

Hosť
No a čo by to bolo za príspevok bez KOMENTU mojej maličkosti: :D

Ja si myslím že je to rovnako dobre interwiev ako zo skipim by aj lepšie...

Dúfam že bude dalšie
 
Hore