= imperium =

  • Zakladateľ témy DeletedUser661
  • Vytvorené

DeletedUser661

Hosť
Zdravím Vás bratia po meči a po krvi,

Dnes tuná zakladám nábor do tohto Spojenectva. A hneď aj hľadám ľudí do funkcií.

Kam pôjdeme??

Na východ, za slávou a ku predu..

Presnejšie?

Severovýchod, do tajgy, do krajín úrodných lesov, plných nerastného bohastsva a do budúcnosti, zeme plnej ropy...

Koho hľadám?

Nezáleží na tom kto si, alebo kde si, ale ak chceš niekým byť, si u nás vítaný.

O nás
= IMPERIUM = má korene ďaleko v začiatkoch sveta Alfa, keď sa svet Grepolisu na Slovensku ešte len rozvíjal, pravidlá, ústava, zákony, morálka, prísaha - to viedlo ľudí a členov tohto spojenectva tam, kde sú dnes. Do TOP desiatok, dlhý čas na herných svetoch kde = IMPERIUM = vzniklo.
V súčasnosti je = IMPERIUM = na svete Theta. Tak ako som ho založil na alfe, som ho založil aj tuná na Thete. Je aj na Iote, ale pre neskorý začiatok sa presunieme na Kappu, aby to bolo živšie. A aby sme boli v centre diania.
= Za česť a slávu, spolu bojovníci IMPERIA, tam kde ľudské oko nedovidí a kde ľudská noha nevkročila, tam za náš píše báje naša sila. =

O mne
Tomyas je moja prezývka už od roku 2004, tiahne sa so mnou stále všade tam kde sa v tomto online ale aj reálnom svete pohybujem.
Zatiaľ ešte stále na mojom vekovom konte svietia dve dvojky (22). Viedol som = IMPERIUM = na alfe, tam som bol spoluzakladateľom spolu so Sp333dom. Potom som ho na Thete založil znova, a teraz ho založím na Kappe.
Som zamestnaný, takže čas je obmedzený ale online som 26 a pol hodiny denne + obednajšia prestávka. Keď nie som na PC, som na notebooku, ked nie na notebooku tak na netbooku a ked nie na netbooku tak na mobile. Tablet totiž nemám :D

Kam mierime?
Postaviť silné jadro, partiu priateľov, ktorí spolu budú bojovať, spolu sa budú brániť. Spolu sa budú zabávať a spolu budú sláviť. Partu nerozlučných online kamošov, čo sa nezrádzajú, čo za jedným cieľom práve dnes vyrážajú. Nechceme byť prvý, aspon nie na začiatku, potom by sme sa nudili :)


S pozdravom Tomyas

PS:
Z hlbokých vôd a starého prachu,
povstalo vojsko bezo strachu.
Iba HRDOSŤ, ČESŤ a SLÁVA,
POZOR! = IMPERIUM = znova vstáva.​

Môžte sa hlásiť do nasledujúcich funkcií: Minister útoku + zástupca, Minister obrany + zástupca, Minister diplomacie + zástupca, moderátor fóra, novinár, Člen Snemu (4 kusy :D ).
Píšte mi tuná na fóre do SS(Súkromných správ) - Predmet (pozícia) - čo ponúkaš, svoj časový rozsah a možnosti, vek, troška o sebe (v skratke nie slohy - ďakujem :D ), herná minulosť na grepe ak nejaká je. :) Nie je podmienkou a "Ako si predstavuješ svoju pozíciu" - Vyrozumenie dostaneš hned jak budem online :)



PS: WELCOME BACK IMPERIUM !!!
 
Hore