Ikony

DeletedUser

Hosť
Mám návrh pridať skupinu ikon nad každé mesto viditelnú len pre hráča vlastniaceho mesto, ktorá bude zobrazovať útočné/obranné mesto a či ikonku zápalných lodí , katapultov , birém či pozemky. Proste aby som nemusel rozmýšlať ktoré mesto mám ako zamerané. Takto je to aj na Tribal wars 2 a veľmi sa mi to páči..
 

DeletedUser4896

Hosť
Dobry napad zišiel by sa mnohym hráčom ktory maju viac mestá.
 

DeletedUser5181

Hosť
Nie je jednoduchšie spraviť si pred názvom miest taký "kód", ktorému by si rozumel len ty ? napr. 85.ZL*1
 

DeletedUser

Hosť
Ano a ja ti tam pošlem ZL a máš po nich.. :D Keby to uvidím v popise, ihneď by som chcel body zadara ..
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5181

Hosť
to bol len príklad (taký názov by som si predsa nedával) :D ale niečo iné čomu by si sám chápal
 

DeletedUser

Hosť
Ale však keď je to implementované v TW2 (čo je hra od Innogames), tak by mohli jednoducho convertovať scripty do Grepolisu, len s inými obrázkami. Ktoré by si si v erbe dokonfiguroval ako by sa ti hodilo. Pre intuitívnosť by sa to dalo aj medzi úlohy pre nováčikov s podrobným postupom nastavenia.
 

DeletedUser

Hosť
Ten účel neplní skupiny měst či co? Rozřadím si do skupin, co kde mám, a je vystaráno... :) A ikony podle typu "obsahu" města má tuším i skript Dio tools, který je schválen napříč různými jazykovými verzemi, tak snad by s jeho používáním neměl problém slovenský support.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
nápad není špatný, bylo by sice fajn kdyby byl podle pravidel sekce, ale co s váma má jeden dělat:)
Podle mě je to zbytečené, Thassos dobře popisuje jak se do dá vyřešit a troufnu si říct že to jde i bez skupin..
chápu že pro pohodlí hráče to bude lepší, ale dle mého názoru nemusí hra za hráče řešit všechno..
 

DeletedUser4452

Hosť
Tak tak Sultan.. Ja som mal 43 miest (nehovorím že je to veľa, len podčiarkujem os. skúsenosť) a viem, že to vôbec nebol problém zapamätať si čo kde je..
 

DeletedUser

Hosť
Tak pri taktizovaní na mape by to bolo vynikajúce. Nie preklikávať sa jak baran.
 

DeletedUser

Hosť
Nieje to zlý nápad, ja osobne mám zle skúsensti so špecifickym názvom a to som mal 10 rôznych označení pre utoky
 
Hore