Ideme?

DeletedUser5945

Hosť
Ja z teba mám srandu tiež a čo? Mám známeho čo to hrá roky a je to iba stavbár a tiež sa tu môže chváliť že hrá 5 rokov a nič nerobí len stavia tak sa tu nechváľ a hlavne tým že hráš na viac svetoch lebo to je jeden zo znakov typického stavbára. Dúfam že s tebou budem mať raz tú česť si zahrať pán top hráč :)
 

DeletedUser5935

Hosť
hraci co nehraju tento svet alebo co hrali a po chvilke to vzdali tak mozu rozpravat aky su uzasny a ostatnych kritizovat , ak som podla teba aersto slaby tak by som urcite nebol v top rebrickoch a dalej nemyslis si ze hrac co chvilku zacne tu hrat a potom skonci abo resetne tak taky hraci uz vonkoncom nemaju co kritizovat, ak chce niekto niekoho kritizovat tak nech najprv hra svet ukaze ako vie hrat a potom moze kritizovat , len tolko
 

DeletedUser5366

Hosť
V obrane môže byt každý top aj blbec, nic v zlom, nieje to mierene priamo na teba.
 

DeletedUser5366

Hosť
Nemyslím si. Maximálne ak nieje úplne vypálený útočit do betónu. A ak on stavia len birky tak to je gebuzina jak svina.
 

DeletedUser5935

Hosť
ako utocnik som 37 a to tu nehram az tak aktivne, sak ked budeme nekdy spolu na svete potom si mozme premerat sily a uvidi sa
 

DeletedUser5953

Hosť
kedy spustia novy svet tí hniláci z nemecka? inač pozrite sa aky hrači su v top 10 na tomto svete :D :D nijaká elita všetci sú odpad
 

DeletedUser3213

Hosť
Nakoniec čo pozerám tak skončili v TOP celkom dobrý hráči :)
 
Hore