Ideme?

DeletedUser5945

Hosť
Chlapci, chlapci, ak sa chcete hádať tak na grep a posielať útoky. ;)
 

DeletedUser1720

Hosť
rozmyslam nad navratom nad grep ale ako pozeram upada to peknym stylom ... na dalsiom svete sa mozno vidime :)
 

DeletedUser5935

Hosť
akoze tento svet sa mi zacina pacit akoze este mam len 2800 bodove mesto a uz mam 70 birek postavenych :)
 

DeletedUser5935

Hosť
to ano sak nemozem dovolit aby rebricek obrancov bol v nespravnych rukach ;)
 

DeletedUser5935

Hosť
No co je s vami ,ludia hrame no nie , ja taka lamka a uz som 4 najlepsi obranca sveta, jedine co mi vadi na tomto svete je asi blby nazov nasho spojka inak je vsetko fajn
 

DeletedUser5935

Hosť
ja lamka nevadi staci mi ked som v top obrane viac nepotrebujem, a ked sa s niekym doplnam ako napr s pumuklim /on utoci a ja podporujem/ tak to ide celkom fajn
 

DeletedUser5935

Hosť
ja ostanem uz tu, som 1 top obranca sveta, som zvedavy do kedy :)
 

DeletedUser5790

Hosť
u tebe je ten problem ze neumis proste hrat... ani jako deffar nejsi dobrej
skocis na zacatku do topky deff jenom proto ze se soustredis na birky kdezto ostatni hraci si aktivne pomahaji i v utoku... kde to uz tak vyhodny neni :) bohuzel ani poradne nerostes na kulture ani neumis stavet mesta... takze ti pak kazdej ujede i v tech obrannych bodech protoze pak jsi k nicemu i s tema birkama... nerostes jenom stagnujes

nebyt tvyho hlasityho projevu tak kratcce po startu sveta by o tobe uz nikdo nevedel protoze se propadnes vzdycky na uroven podprumernyho hrace (myslim na SK pomery)

dokud se nenaucis hrat efektivne a poradne tak jenom plytvas casem... ono nevadi ze delas prevazne defenzivu a zejmena birky ale ze bys jich mohl delat daleko vic a ze jich mas normalne stejne/min nez nekdo kdo fakt dre a je klidne utocne zamerenej :)
 

DeletedUser5945

Hosť
Aersto ty čo tu kecáš :D:D:D:D že ani ako defkár nie je dobrý no mňa ***** :D chlapče poď na svet si zahrať, rád ťa uvidím v akcii :D
 

DeletedUser5366

Hosť
To mi pripomína “po škole ta zbijem za tvoje názory” :D no však keď príde na další svet a budeme niekde popri sebe tak sa aspoň spoznáme :D uz mi nebudú sadat do mesta koli tomu ze som bol chudý študent, teraz som len chudý robotník :X
(Myslím juraja) a nemyslím to nijak ofenzívne
 

DeletedUser5790

Hosť
@AviXeL pokud s nim ma nejaka aliance nebo hrac problem tak to vypovida neco o jejich "kvalitach" ne o tech jurajovych to mi ver :) (ne)primo jsme uz na sebe narazili takze vim o cem v jeho pripade mluvim
kazdej i jako neplatici hrac dokaze odtahnout vic jak on :p
pokud na me budes chtit narazit tak mozna se ti to nekdy jeste podari :) chodim na vzpourovy svety kdyz uz... ale spis na cumendu pac najit material na hrani je v dnesni dobe tezky ;) mam teda v planu se spis vratit na CZ nebo FR
 

DeletedUser5945

Hosť
Hej jasné ty o tom tak veľa vieš, aj ja som na teba narazil a vidím jaké máš keci. Takí sú najlepší čo sa schovávajú vzadu a komentujú. Jasne dobrý materiál haha :D no neva, s Jurajom hrám už o chvíľu rok a myslím že viem posúdiť lepšie než ty či je dobrý obranca alebo nie ;) Teraz sa zasa stiahni do pozadia a choď tam komentovať o tom ako každý je zlí len ty nie, ale na svet sa neodvážiš lebo vraj "kvalita".
 

DeletedUser5790

Hosť
mam za sebou 7 let aktivni (top) hry i na vice svetech naraz takze sorac ze se sem chodim uz jenom podivovat :)
ale tak mozna ze je na tom sk uz tak bidne ze i jurajovy obranarsky skilly staci... ja jen vim ze za dob min. moji aktivni hry na sk (a z doslechu vim ze i na cz kdyz tam zabloudil) z neho mel kazdej srandu... vcetne jeho vlastnich spoluhracu :) a proc asi... urcite bezduvodne vid
 
Hore