Ideme?

DeletedUser5994

Hosť
nikto nevie, toto moze byt po dlhej dobe vdaka dobrym nastaveniam aktivny server - tak zozente starych znamych a pridte hrat :)
 

DeletedUser5409

Hosť
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser5953

Hosť
na Lamiu prišlo extrémne vela ludi na slovenské pomery a tu zasa extrémne málo aj na slovenské pomery, celkom sklamaný veeľa malých spojenectiev, velke sú vrcholne nekvalitne. Hráči ktorí su doslova odpad na ostatných svetoch tu zažiaria. Vidím tu jedno-dve kvalitné spojenectvá Únik z reality, kde sú obi dvaja Bsk, Ján Vino,alrepa,kasu a nejaký robinko ktorého nepoznám. Druhé celkom kvalitné je *Nič*. Nijaký extra hráči ale majú dosť bodov Ground Zero, stanly123 a flyer. Ostatné stoja za totálne hovno. Pre hračov neatraktivny svet. Idealne ale pre začiatočnikov. Tí si pridu na svoje.
 

DeletedUser6035

Hosť
to bude niečo ako knossos, kde chodím 2 razy do dna a stále sa držím v rebríčku okolo 10 miesta, no i tak asi prídem pozrieť ale pred víkendom sa neoplatí začínať
 

DeletedUser5790

Hosť
aspon si na nejakym svete prijdete na svoje :) ja se kouknul na hodinku a stacilo :D
 

DeletedUser5935

Hosť
a cudujete sa vela skusenych hracov hra este na starych svetoch, akoze nic v zlom ale nastavenia v poslednej dobre su hrozne, nove svety sa velmi casto otvaraju, eventy su skoro kazdy mesiac kopu ludi hlavne co nezlatkuju to pomaly presta bavit, grepolis mi zacina pomaly pripominat titanic co sa potapa
 

DeletedUser5366

Hosť
Odkundes to skôr ty im staviaš tie mesta. Zas sa rozpadnete do týždňa ako väčšina spojenectiev
 

DeletedUser6038

Hosť
Tento svet je uplne niečo ine, lamacké spojenectvá tu kraluju, nikto silny tu nehra, a tí aj čo sú silny tak su neaktívny a nič nerobia, možu zrušiť svet, nech si to hrá ten čo vymyslel tie nastavenia. Šak sa pozri aky hrači su v top 10... tak jak na dobyvani stupa uroven na vzbure svet čo svet klesa. Za mňa už len dobyvanie, vzburu nikdy viac. Amen tma. Som zvedavy či ukončia tento svet do roku 2022.
 

DeletedUser6038

Hosť
už si spokojný keď si zasvinil toto fórum tvojim nezmyselným zvratkom?
 
Hore