Hp 7 konecne tu !!!

DeletedUser

Hosť
Konecne je tu harry potter 7! Tentokrát sa kniha rozdelila na dve časti, aby nemuseli vynechať veľa vecí. Osobne sa mi viac páči 1 až 4 lebo 5 až 7 robí iný režisér- dodal tam takú temnotu a to sa mi nepáči.
Kinorip zo slovenským dabingom : http://www.megavideo.com/?v=5H1WLXHC
 

DeletedUser

Hosť
bol som na tom predvčerom a neviem no...
mne sa to zdalo také... divné...
 

DeletedUser

Hosť
Keď som sa prvý krát pozrel na názov témy,tak som hneď začal rozmýšľať HP 7 je tu ? Ako nejaká nová verzia nejakého produktu od HP ? No pozriem sa a čo vidím ? Harry Potter 7 :D No čo už.
 

DeletedUser

Hosť
HP 7 je podla mna najlepsi zo vsetkych dielov. mam aj hru a ta je super!:firework:
 

DeletedUser

Hosť
najlepší bol ten nekrofil Voldemort s mŕtvym Dumblíkom.. :D
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa je tá séria s Harrym už prehratá...Myslím tak,že je už veľa dielov...Z toho robia skôr filmový seriál,ako vidím..3 diely ma bavili,no po nich ma to nejako prestalo baviť..
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa je tá séria s Harrym už prehratá...Myslím tak,že je už veľa dielov...Z toho robia skôr filmový seriál,ako vidím..3 diely ma bavili,no po nich ma to nejako prestalo baviť..


ono mas pravdu v tom ze vacsina filmov ktore maju pokracovanie su prepadaky ale u harryho to tak nie je a je to preto ze prve dva filmy tomu spravili dobre meno....
 

DeletedUser1318

Hosť
to je dobry film no ja som nevidel 5,6,7 myslim ze ani 4 ale videl som 8 menom Harry Poter a dari smrti II.
bolo to fakt dobre. trva to okolo 2 hod. a 20 min.
 

DeletedUser2189

Hosť
pocuj xafar,tieto temy,na ktore odpovedas su stare 5 az 8 mesiacov...skusme nespamovat:(
 

DeletedUser

Hosť
myslim si ze tato tema je opat aktualna nakolko vysla nova cast harryho pottera 7 cast 2 :) a odporucam ti pozriet co slovo spam znamena ;)
 

DeletedUser

Hosť
:D...aj tak si pozrite Dano Drevo a tajomná komnata kks....som pukal od smiechu...hlavne tie zvuky..:D
 

DeletedUser2189

Hosť
si moj clovek:D ja som to kukal este len to vychadzalo,na casti som cakal:D
 
Hore