Hlasovanie-Bohovia

Hlasujte za svojho favorita

  • [URL="http://forum.sk.grepolis.com/showthread.php?t=1358"]Archix[/URL]

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkový počet hlasujúcich
    53
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser50

Hosť
Milí hráči,
vybrali sme pre vás 10 najlepších výtvorov, no o tom kto vyhrá zlatky rozhodnete vy! Nech sa páči hlasujte za svojho favorita.
 

DeletedUser

Hosť
Téma nie je uzamknutá? takže tu môžeme normálne písať?

Lady, ďakujem za hlas
s6934.gif
 

DeletedUser

Hosť
Tak teda rozumiem :)


Idem teraz vytvoriť svoj vlastný rebríček prvých troch hráčov (pochopiteľne bez mňa). Hodnotiť nebudem tak vizuálnu stránku, tá bude len možná pomôcka, ale hlavne ako to písali aj v pravidlách súťaže, realistickosť kúzel a mýtických jednotiek v hre. Pustím sa teda do toho.

likvidator1
killco
maria007


Hodnotenie v rámci haluze a srandy :D

matejslavik
Sultan



Moji adepti na víťazov. Nehovorím, že ostatné príspevky neboli dobré, ale nemám rád kúzla, ktoré ničia len tak budovy alebo jednotky v meste, tie kazia hru. Nie som jediný, kto zdieľa tento názor.

Všetkým prajem veľa šťastie v súťaži a hlavne veľa hlasov :)
 

DeletedUser

Hosť
dakujem ti Lancelot, ale podla mna si ty favorit a vyhras to. kto uz bude druhy a treti je podla mna otazne
 

DeletedUser

Hosť
:) tak vítěz je jasný, boj o další místa bude tuhý:)
mimochodem já to bral jako recesi tak mi nedávejte hlasy:) (tadeo dík za ten jeden:) ) stejně zlaté neužiju na SK serverech nehraju:) a nikdy jsem zlaté ze soutěží nebral ani na jiných hrách:)
 

DeletedUser72

Hosť
Sultan na to jde dobře - Antireklama je také reklama, hehe ;)
 

DeletedUser

Hosť
Já ti hlas nedal proto že chci něják aby jsi mě měl víc mrád ale pobavil jsem se :D
 

DeletedUser50

Hosť
Milí hráči,
súťažiaci Black Templar bol zo súťaže diskvalifikovaný pre zistené kupliarstvo s hlasmi. Chcem vás upozorniť, aby ste dodržiavali fair-play tejto súťaže. Uisťujem vás, že my máme svoje metódy, ako nekalé praktiky odhaliť. Podvod s hlasmi sa trestá 10 dňami BAN-u na fóre!
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Dokedy trva hlasovanie? Ja som este nezacal citat tych bohov.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore