Hlasování-Vánoční báseň

DeletedUser

Hosť
Drazí uživatelé, jsem bohužel ve spěchu a proto bude hlasování poněkud spartánské.
Žádné pěkné téma s anketou..
kdo se chce vyjádřit tak zde v tomto tématu jednoduše napíše pořadí tak jak by si představoval stupně vítězů, nebo klidně celý žebříček, záleží na každém.. může napsat jen jednoho vítěze, nebo pořadí dvou, tří, pěti, všech.. jak kdo chce..
upozorňuji že každý zde může dát jen jeden příspěvek.. JEDEN!:) když ho bude chtít upravit, tak úpravy vrátím zpět..
kdo upraví podruhé toho smažu! takže se v klidu rozmyslete a pak teprve hlasujte..

POZOR! toto hlasování je opravdu jen orientační a pro nás nikterak nezavazující..

závazné hlasy mohou poslat pouze účastníci soutěže!
Jednoduše pošlou své favority mě do soukromé zprávy.

Opět jedné SZ! druhou smažu a nereaguji.. dobře se rozmyslete..
Nesmíte hlasovat pro sebe a máte k dispozici 5bodů které rozdělte mezi minimálně dvě a maximálně pět básní.. s tím že maximální počet bodů pro jednu báseň jsou tři

příklad: báseň Pepa-3b, báseň Tonda-1b, báseň Jirka-1b

příklad: báseň Franta-1b, báseň Lojza-1b, báseň Jožka-1b, báseň Lukáš-2b

příklad: báseň Janička-3b, báseň Evička-2b.
.

PŘÍKLAD CHYBY! báseň Tomáš-4b, báseň Vašek 1b.

Na základě hlasování které mi dojde do SZ sestavím žebříček, který v případě rovnosti nebo velmi blízké shody bodů upravíme dle veřejných hlasů a samozřejmě našeho hlasování v rámci týmu, s významným vlivem pořadatele Marshall123 (takže nadávat pak budete jemu:) ). Pokud veřejnost vybere někoho koho účastníci nedocení tak se také zamyslíme nad jeho umístěním..

opakuji, každý hlasujte jen jednou!!! upravený příspěvek vracím do původní podoby, při opakování mažu.
Druhou SZ od jednoho hlasujícího mažu..

tož hurá do voleb:)

Sultan
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
tak, už se to schází v mé schránce, ale zde nic.. asi si to rozhodnou soutěžící opravdu úplně sami bez veřejnosti...
 
Hore