[HARD] Hellenic Armored Divison

DeletedUser

Hosť

Svetová strana : Severo-východ
O nás : Sme malý klan, resp. sme veľmi malý klan. Členov veľa nemáme, no ja ako veliteľ klanu sa bdem čo najviac snažiť dosiahnuť toho čo najviac. Asi pred pol rokom som bol jeden z vedúcich iného klanu (spojenectva) a išlo nám to... Teraz som Grepolis začal hrať znova, založil som klan s pekným názvom, pekným logom ;) a dúfam že tu poskladáme čo najviac schopných a aktívnych hráčov.
Čo očakávam od hráčov : Aktivitu, snahu vylepšovať sa v hre, pokračovať, dobíjať nové územia, pomáhať ostatným, no fakt najdôležitejšia je tá aktivita...
čo môžu hráči očakávať odo mňa : Dobrú klanovú organizáciu kedže už mám skúsenosti, zábavu v klane, hlavne v spojeneckom fóre, ekonomickú pomoc slabším hráčov, vojenskú podporu, atď...
Ako sa pripojiť : Napíš v hre mne, veliteľovi klanu : XperiaSK
Hľadáme : Taktiež schopných veliteľov ktorý by mi pomáhali pri vedení klanu.

image.php


Pozn.: Kvôli maximálnemu počtu znakov v názve klanu, sa náš klan volá Hellenic Armored Divison, no gramaticky správne je to Hellenic Armored Division, v slovenskom preklade Helenická (grécka) obrnená divízia.
 

DeletedUser

Hosť
Dúfam že mi v hre niekto napíše, myslím že máme veľkú budúcnosť ak nám bude dostatok a budeme mať dosť síl zlepšovať sa... Mám 16 rokov, takže som dosť rozumný a skúsený na vedenie klanu, takže sa ozvite a pridajte sa do klanu HARD !
 

DeletedUser

Hosť
nezakladaj nove spojko začni hrať grepolis poriadne a vstup do najlepšieo na mori
 

DeletedUser

Hosť
numero uno

Tomu sa fakt povie pozvánka do spojenectva.
Asi aj najlepšia, ktorú som videl.

Som zvedavý, ako ďaleko to dotiahnete. Každopádne GL.
 

DeletedUser

Hosť
Ďakujem Vám za pochvaly ;)
Som tak trochu puntičkár, a mierna grafická a estetická úprava k pozvánke patrí, či ? :D
Ako pozerám ostatné pozvámky sú, povedzme, mierne amatérske...

P.S.: Sľubne určite, ak sa to rozbehnem neodídem od grepolisu a budem to s HARDom ťahať čo najdaľej :D
 

DeletedUser

Hosť
Ak sa ti dovolia rozbehnúť iné silnejšie spojenectvá...
 

DeletedUser

Hosť
Pridávam sa ku všetkým komu sa táto pozvánke páči.
A pokiaľ budeš dobrý možno budeme spojenci v pakte
 

DeletedUser2704

Hosť
Pozvánka ako má byť podľa mňa to dotiahnú ďaleko ale nechajme sa prekvapiť;)
 
Hore