Grepolis- Zlo a dobro

DeletedUser

Hosť
Zaciatok

Kedisi davno zil v grepolise jeden muz ktory mal povahu chimeri (Ked neviete co to je nevadi :D) ale žil sám. Volal sa Patrikleos. A bol jeden z najsilnejších bojovníkov. Jednu noc sa mu v sne prihovorila Aténa. ,,Mili Patrichleos Grepolis chce ovládnuť zlo. Musíš ho zastaviť!" povedala Aténa. ,,Ale ja Nie som vsemocní a keď ho nevedia poraziť Bohovia tak prečo ja?" pýtal sa Patrikleos. Aténo mu však nič nepovedala a odišla. Patrikleos si ešte 3 dni lámal hlavu až prišla zasa Aténa. ,,Patrikleos ti si vinimoční! Ti to dokážeš!" povedala a odišla.
 

DeletedUser

Hosť
Kedisi davno zil v grepolise jeden muz ktory mal povahu chimeri (Ked neviete co to je nevadi :D) ale žil sám. Volal sa Patrikleos. A bol jeden z najsilnejších bojovníkov. Jednu noc sa mu v sne prihovorila Aténa. ,,Mili Patrichleos Grepolis chce ovládnuť zlo. Musíš ho zastaviť!" povedala Aténa. ,,Ale ja Nie som vsemocní a keď ho nevedia poraziť Bohovia tak prečo ja?" pýtal sa Patrikleos. Aténo mu však nič nepovedala a odišla. Patrikleos si ešte 3 dni lámal hlavu až prišla zasa Aténa. ,,Patrikleos ti si vinimoční! Ti to dokážeš!" povedala a odišla.

Úžasný príbeh, super spam!!!:mad:
 

DeletedUser

Hosť
písať si tu môžeš čokoľvek,1 užívateľ ti v tom nezabráni :)
 

DeletedUser

Hosť
Cesta k hraniciam
Patrkleos uvažoval a nakoniec si povedal že to skúsi. Pobalil si jedlo a zbrane a vidal sa do Gregstanu-mesta pri hraniciach Grepolisu. Patrikleos išiel 5 dni. Zaujímave bolo to že po cesta nenastali žiadne problémi. Keď prišiel do mesta hneď vedel prečo neboli po ceste žiadne problémi. Všetci Obyvatelia pri hraniciach (či už zlodeji alebo bohaty) obraňovali mesto Patrikleos vedel že je zle.
Pevnosť
Patrikleos vitasil svoj meč a išiel pomáhať z obranou mesta. Súboj to bol neľahký, veď len prinom zomrelo viac ako 100 mužov. ,,Útok bol odrazený!" radovali sa obyvatelia mesta. No pokojný nemohli biť. Asi 20míľ od mesta stála pevnosť. Vybudovaná bola len nedávno, no bola to pevnosť zla. Patrikleos išiel za senátorom mesta. Stráže ho nechceli pusťiť ale keď ich presvedčil že nemá nekalé úmysli pustili ho. ,,Dobrý ďen pán senátor" povedal a uklonil sa. ,,Prišiel som zastaviť zlo. Poverila ma tím Aténa." Senátor sa postavil a opýtal sa ho,,A ako to chceťe spraviť? Všade su chiméry, mantichory a horda nepriaťeľských vojakov." Patrikleos rozmýšľal no na nič nevedel prísť. Senátor mu odpovedal,,No vidíte! Radšej odíďte z tohto mesta preč! Stráže! Odvedťe ho do hostinca!"povedal a začal si čítať listy.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
nezakladaj nové témy po sebe, stací upravit prvú tému
 

DeletedUser

Hosť
Boj pred pevnosťov

Patrikleos sa vybral na cestu do pevnosti. V tom okamihu ako prekročil hranice zaútočila naňho chímera. Patrikleos ju hravo premohol a ďalej pokračoval k pevnosti. Keď dorazil k pevnosti ozval sa hlas. ,,A ty tu čo chceš pozemský červe!"zahrmelo z pevnost. ,,Som Patrikleos bojovníkm za Grepolis!"odpovedal z kurážov. ,,Haha! Ti si myslíš že ma porazíš? A aj keď hej moje vojsko ťa rozmliaždy nakusí. Vojaci v pred!"a vzápetí zmizol. Patrikleos sa všemožne bránil ale vojakov bola celá kopa a Patrikleos nemal šancu. Keď sa zdalo že padne čosi ho zachránilo.
 

DeletedUser

Hosť
je to zaujimavy pribeh ale som netrpezlivi na pokracovanie
 

DeletedUser

Hosť
Hele Fatalitas Ty jsi dobrý nahaneč příspěvků:) sem ty smajly dej aspoň dva:p
 

DeletedUser

Hosť
:) dobre to je .. mas dobru fantaziu teda ak to je podla fantazie :D .. nie fakt je to dobre :cool:
 
Hore