Grepolis Noviny - Hľadajú Redaktorov

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser50

Hosť
zhanam schopný tím pre česko-slovenské grepolis noviny.kto by sa na to dal za slovenký tím zatiaľ zháňam 2 ľudí tak my píšte do pm aké máte s tím skúsenosti a podobne :) ak máte záujem
 

DeletedUser

Hosť
pokial by mi niekto vysvetlil, co presne sa bude robit, tak by som sa tiez pridal...

//Skinnyboy95: No čo asi :D budú sa písať rozhovory s rôznymi hráčmi...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Rad by som sa uchadzal aj ja S novinami som už pracoval mam skusenosti s DK takže myslim že ako redaktor by som bol schopny :)
 

DeletedUser50

Hosť
tak vítam medzi nami dvoch redkatorov Kastor-a a Daredewil-a no pre vytaženosť hľadáme ešte 1 človeka navyše píšte my do pošty ak máte záujem
 

DeletedUser

Hosť
Dnes ma kontaktoval Bulletak, ze je z Grepolis novin a pytal sa ma ze akeho Boha preferujem... tak by som rad vedel ze kde a ako casto budu vychadzat tie Grepolis noviny a o com vsetko sa v nich bude pisat, diky
 

DeletedUser50

Hosť
budu vychazdat na adrese....to sadozviete ked nastane den D a prve cislo vyde 1.4.2010 no a co sa tyka clankov tak prevazne co sa udialo za ten cas do vidania cisla na danom svete.....čize taká sumarizácia v našom prípade svetu alpha...dalej rozhovory s moderatormi,adminom...rozne ankety ....prieskumy,tipy,rady,triky......a mnohe zaujimavosti ohladom gréckych dôb,bohoch bájach,povestiach ;) ešte môžem prezradiť,že už prvé vydanie vide ak spoločné Česko-Slovenské :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Fajn, tak už sa na ne teším, som na to zvedavý, hra ma zatial celkom baví a som vodcom spojenectva O-S-A, sme zatial na 3-om mieste, ale mame najvyssi bodovy prierez v TOP15, tak mozete potom aj o nas napisat par riadkov ;)
 

DeletedUser

Hosť
jj O-S-A ked som kontaktoval hracov tak skoro vsetci od nich :)
 

DeletedUser50

Hosť
poprosím lock na dobu neurčitú...zatiaľ nehľadéme ďalšie posily...sme full ;)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore