GREPOLIS 2.0 - Diskusia

Crony

Administrator
Tak milí hráči,

nejaké to info už je vonku a my budeme len radi za každý feedback :)


picture3sp.png


Ak teda máte pripomienky,nápady,otázky, sem s nimi!
 

DeletedUser

Hosť
To že celý ostrov musí byť pod kontrolou spojenectva, ktoré stavia div sveta, znamená že musia byt obsadené komplet všetky miesta na postavenie miest? Ak je napr. na ostrove len 5 miest (všetky pod kontrolou jedného spojenectva) a na ostatných miestach nie sú mestá založené, môže spojenectvo v takom prípade stavať div?
 

DeletedUser

Hosť
ako celkom fajn napad len mam pripomienku k tomu ze skoda ze toto sa nevedelo skor ja viem az teraz sa vymyslel nejaky koniec ale taktika by bola uplne ina ja mam napriklad 42 miest rozhodenych kade take vediet toto dopredu hral by som asi inak ale nevadi musime sa s tym popasovat a nejak sa to doklepne a ja som rozumel ze ak su na ostrove aj dve mesta to staci len musia byt pod kontrolou spojenectva bude to zaujimave nepochybne a trochu sa aj tesim a aj nie uz mam vcelku dost roboty cize by sa mi aj bodlo pauza ale zas neviem ked skonci beta svet co potom :D
 

Crony

Administrator
nemame este uplne informacie kedze je to este vo "vyrobnom procese",
ale ja si myslim ze Div pojde postavit len na vacsich ostrovoch (20)
a spojenectvo ho musi kontrolovat cele
skipi - preto je to orientovane na teamplay spojenectva. Nemusi hrac sam vlastnit cely ostrov ;)
 

DeletedUser

Hosť
je mi to jasne ze teamplay ale aj tak a co neobsadene miesta hm aj tie sa pocitaju alebo ako to je tiez dolezite ako som pozeral je velmi malicko ostrovov kde je plne obsadenie napriklad mame ostrovy kde su nasi jediny spojenci z phoenixu cize tie ostrovy odpadaju a mame ostrovy kde sme iba mi ale je tam proste asi 5 volnych miest na zalozenie mesta co v tom pripade ale tesi ma ze sa to nejak pohlo dopredu chcel by som tento server dotiahnut do takeho konca ako som teraz :D tak sa tym uz zaoberam trochu :D
 

DeletedUser

Hosť
Bolo by lepsie keby je ostrov pod nadvladov spojenectva...nie hraca
 

DeletedUser

Hosť
hlavna otazka je ci musia byt obsadene vsetky miesta na ostrove alebo mozu tam byt vlajocky cize prazdno to je zasadna otazka
 

DeletedUser1456

Hosť
To sa zmení celý grepolis????....... aale aj tak je to moja najobľúbenejšia hra le neviem si to predstavyť to bude akože uprostred ostrova jeden veľký div sveta a bude to stavať viac hráčov.....mám v tom trochu zmetok........neviete mi povedať koľko bude tá stavba priblížne stáť aspoň jedná úroveň
 

DeletedUser

Hosť
fu Crony toto si ma velmi nepotesil ti poviem pretoze to znamena ze budeme musiet zakladat nove mesta nuz musime prezriet celu taktiku co a ako dalej
 

DeletedUser

Hosť
A grepolis sa celkovo spomaly- Menej sa budu dobivat mesta a viac zakladat
Velka skoda kultury
 

DeletedUser

Hosť
Celý ostrov musí byť pod kontrolou spojenectva, ktoré stavia div sveta. To znamená, že ak počas výstavby novej úrovňe divu sveta bude mesto prebrané iným spojenectvom, daná úroveň divu sveta a aj suroviny potrebné na jej postavenie budú stratené. Na urýchlenie výstavby divu sveta sa bude používať priazeň bohov.

A v prípade, že mesto sa nepreberie, ale si ho tam niekto založí?
Toto je presne tá otázka, ktorá sa tu najčastejšie objavuje, či musia byť obsadené všetky voľné pozície miest, lebo ak je na ostrove len jedno mesto, je prakticky ovládané jedným spojenectvom...
Asi nám nechcú ešte prezradiť detaily, aby sme už teraz netaktizovali.

Prajem pekný deň a príjemnú zábavu s GREPOLISOM.
 

Crony

Administrator
nemôže si ho tam nikto "založiť" keďže predpokladáme, že celý ostrov je pod kontrolou jedného spojenectva....
a ako moje informácie siahajú, postaviť div sa bude dať na vacsich, 20 slotovych ostrovoch...
cize spojenectvo ma 20 miest = moze zacat stavat ;)
 

DeletedUser

Hosť
to aby som zacal mesta zakladat a nie preberat :D nevadi aj od nuly sa da postavit nove mesto
 

DeletedUser

Hosť
podla mna to hru ešte stazi a tie divy-grafika ako keby to robilo 3ročné decko
 

DeletedUser

Hosť
no crony sledujem to uplne nedockavo a sokol si ma nove bozstvo dokelu to som necakal a este novy sposob rabovania ale tesim sa lebo v starom sposobe som uz dokazal vsetko co sa dalo moje odcenenia na bete hovoria sami za seba tych rabovacov dna ale uz mi z toho sibalo ked som mal za den asi 750 utokov na rolnicke dediny tak skusim co dokazem v novom systeme ale ako hodnotim to pozitivne bude to nieco nove a mna vzdy lakaju nove veci uz sa na to tesim celkom dost male osviezenie a ak som to spravne pochopil dost mi to helfne lebo sice na grep si kukam stale ale nemam cas rabovat ako predtym kvoly robote cize toto bude fajn
 

DeletedUser

Hosť
možno hlúpa otázka...ale to bude platiť pre všetky svety?? :D
 
Hore