GREPOLIS 2.0 - Diskusia

DeletedUser

Hosť
súhlasím, síce som rád že bude niečo nové, ale moc ma to nechytilo. jediný, čo sa mi páči je asi nový boh ..
 

DeletedUser

Hosť
no takže...
ako som sa dozvedel n CZ fóre, verzia 2,0 bude spustená len na novom svete
preto sa pýtam ako to bude tu, na SK verzii??? :gtree:
 

DeletedUser

Hosť
ako obnovená???
skôr aktualizovaná nie??? :D
o to by sa mal postrať správca wiki :)
 

DeletedUser2704

Hosť
To je na nič keď jedno spojenectvo postaví 4 divy sveta a svet sa skončí :(.Aspoň podľa mojich informácii.

Ja by som chcel aspoň ešte jeden svet vo verzii 1.6.
 

DeletedUser1810

Hosť
No.. Keby len to, ale strašne padá.. Dokonca môjmu známemu sa to ani nedá načítať cez Google Chrom.. Neviete prečo je tomu tak?
 

DeletedUser

Hosť
Svet sa skončit nemusi ked zakročiš ale ak nezakročiš bude to aj tvoja chiba :D a pomaly neni stači mat dobry ram a graficku kartu najlepšie mi to ide na mozili.
 

DeletedUser1810

Hosť
Mozila má podporu takmer na všetko.. Google Chrome robí len problémy v poslednej dobe..
 

DeletedUser1810

Hosť
Njn.. Ostatné prehliadače už u mňa odpísala, keď mi na nich niekedy nešiel Grepolis.. :) v poslednej dobe porovnávam prehiadače podľa toho :p
 

DeletedUser3213

Hosť
Mne na opere 11.51 ide všetko ako má :)

Mne sa páči tento grepolis 2.0 lebo ked bol grepolis 1.6 tak som hral len tak že raz za den postavim 2 budovy niekolko vojakov a už tam neprídem :)

Najviac sa mi páči rolnícké dediny ako sa dobyvajú a to že nemusíím tam posielať vojakov

Nepačia sa mi na Thete tie divy sveta
Lepšie by bolo kedy sa ukončil svet vtedy že ten kmen ktorý dosiahne 65% dedín tak vyhrá , preto 55/65% lebo tuto sú kulturné body a hralo by sa to strašne dlho keby bolo ako na DK 80%
 
Hore