GREPOLIS 2.0 - Diskusia

DeletedUser

Hosť
takze myticke jednotky su erynis a cereberus:

erynis:
cena: 2500 dreva, 5000 kamena, 5000 striebra, 55 populacie a 480 priazne
utok: 1210 - strelna zbran
rychlost: okolo 10, ale nie je to uplne jasne
korisť: 440
obrana: obrana proti tupym - 688
obrana proti ostrým - 688
obrana proti strelným - 895

Cerberus:
cena: 1250 dreva, 1500 kamena, 3000 striebra, 30 populacie a 230 priazne
utok: 210 - tupou zbranou
rychlost: 4 - tiez to nie je uplne jasne
korisť: 240
obrana: obrana proti tupym - 825
obrana proti ostrým - 300
obrana proti strelným - 1575
 

DeletedUser1891

Hosť
dozvedel som sa vela datumov ale ani jeden spravny kedy to vlasne bude?
 

DeletedUser130

Hosť
dozvedel som sa vela datumov ale ani jeden spravny kedy to vlasne bude?

nuz, dockaj casu, ako hus klasu ... podla mna to chce este minimalne taky jeden mesiac, kym bude verzia 2 skutocne hratelna ...

v teme GREPOLIS 2.0 už čoskoro! su uz niektore informacie skor zavadzajuce, nez prospesne ... napr. informacia o rolnickych dedinach ...

Každý hráč bude môcť okupovať určitý počet roľníckych dedín (počet bude závisieť od levelu senátu).
nezavisi to od urovne senatu ...

Aby ste okupovali dedinu budete v nej musieť mať umiestnenú aspoň 1 jednotku.
ani tato informacia nie je platna ...

A bude platiť, že čím viac jednotiek tam budete mať, tým pomalšie bude nálada klesať.
rovnako ani toto

planujete to nejako updatovat? ... pretoze, mne sa zda, ze ked vyslo toto oficialne vyhlasenie, tak este ani sami programatori nevedeli, ako to bude fungovat ... ja hram beta svet a vidim, ze sami programatori z casu na cas zmenia to, co prvotne naplanovali ....
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1350

Hosť
2.0

malo to byt spustene koncom januara 2011 je koniec februara a nic miest toho sa otvara zbytocny dalsi server
 

Melancholik

Member
ja som uplne zvedavi ze ako to bude prebiehat kebo na bete su jasny favoriti chaos elita logos stigma ktorou by som tuto ally nazval deffkovou pre ine na konci bude urcite sama zrada boje proste super a na dvoch poslednych serveroch sa tesim este viac
 

DeletedUser

Hosť
prehlad

Preco mi nejde prehlad v hre?Nemozem si pozerat na svoju druhu osadu.dakujem.
 

DeletedUser

Hosť
No to je fakt asi najpresnejšia odpoveď,že v priebehu tohto roku,stále niečo pribúda,stále sú bugy,vždy nejaký problém...Tej druhej verzie sa tak skoro nedočkáme a som aj celkom rád,pretože môžem naplno využívať tú starú,lepšiu.
 

DeletedUser1450

Hosť
jaho nechceeeem!!! hram na anglickom a je to uplna ******!!!! chcem tento stary len tento sa mi paci zase si zvykat na nove co som *****?????
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore