GREPOLIS 2.0 - Diskusia

DeletedUser

Hosť
mohol si mi posielat suroviny ci ta prebrali hm :) to asi caka zachvilu aj mna inak velka chyba ze len doplnili hracov a ostatny uz mali naskok dost dost velky :)
 

DeletedUser50

Hosť
mne osobne sa to vôbec nepáči,mesto má podľa mňa strašný kontrast,celé to na mňa pôsobí tak čudne a ešte k tomu sa otvára pred oceánom,čiže celé pozadie oceán,nie takéto prevedenie grepolisu sa mi nepáči :(
 

DeletedUser

Hosť
v tomto ma winy pravdu maly by pridat moznost otvorit mesto na full screen a este mne dost vadi prehlad kolko mam jednotiek v meste je to dost male ale farmenie sa mi paci extremne skusil som to porovnat zatial len laicky na bete tu som urobil dva dni znova na odcenenie rabpovac dna a primeroval som si mesto za kolko a najrychlejsie mam samozrejme mesta kde su len pegasy ale oproti 2.0 je to ako trabant proti audi este neviem ale porovnat vyzivnost rabovanie takze tolko k tomu
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som bol tiež za fullscreen...aj tie jednotky sú blbo vyriešené farmenie pohodka, ale neviem či len ja ho na ostrove používam, alebo ako zistím, že tie dediny využívajú aj iný?
 

DeletedUser

Hosť
myslim ze to nezistis nijak aspon podla mna lebo u mna farmit musia aj iny a nijaky rozdiel nevidim
 

DeletedUser

Hosť
moje dalsie postrehy
Grafika v pohode zvyknut sa da velmi rychlo
-kde co je taktiez som zvyknuty trvalo to asi den dost funkcii sa zlepsilo
-ked pouzijem kuzlo nikde mi graficky neukazuje ze je kuzlo pouzite
-rabovanie skvele uplne skvele
-velmi zly prehlad jednotiek ktore su v meste naozaj hroza
-absolutne zly prehlad o tom ze na vas ide utok nieco tak zle som este nevydel asi najvaznejsia chyba grepolisu 2.0 velmi znevyhodni obrancu priznam sa obcas ani neviem ze nieco na mna ide toto je velka chyba
-celkom sa mi paci na pravej strane vam v malickych kockach padaju novinky ako ze mate spravu alebo report pekne
-planovac utokov som este neskusal ked skusim dam vediet ale podla skusenosti z DK myslim ze to bude ine ja myslim trochu nepotrebne pre mna ale inak pomoze hracom
-nepaci sa mi moc ukazovatel surovin ale to je len vec kazdeho
-ovela lepsie spracovany register teda rebricek

to su zatial moje postrehy co ma napadli dnes dalej budem dopisovat
 

DeletedUser1769

Hosť
mne zas to lezie na 2.0 na nervy ze som to kua stale nemohol vyskusat... furt som o cca 5 min zmeskal prihlasene a nedostal som sa do limitu... dost dlho uz to bezi a mohli by zvysit limit...
 

DeletedUser

Hosť
vysvetli my niekto, kto hra beta server, ze ako prebieha osidlovanie?
lebo uz ma 2-krat dobyli
 

DeletedUser

Hosť
na bete grepolis w3 je starý dobývací systém...
ak sa pozreš tak je tam:
1. demokracia
2. obrázok dobytia nie tí dvaja ujkovia...
:)
 

DeletedUser

Hosť
hm veď rýchlosť sveta je 25... takže Ťa dobyjú za necelú hodinu :)
 

DeletedUser19

Hosť
Zatiaľ sa presne nevie, najskôr musia odstrániť všetky bugy. A keď si pozrieš ich zoznam tak zistíš, že to tak skoro nebude :)
 

DeletedUser

Hosť
ja sa chcem opitat o hadesovi o tych mytyckyck jednotkack kolko budu dava za kalko budu a tam a kolko priazne budu stoja tie hadovw sili dakujem
 
Hore