Gates of Fire

DeletedUser

Hosť
Tak napíšem to sem, ako zakladateľ ally, a jednej z vodcov na Gamme, viem čo tento klan od hráčov vyžaduje, a čo im tento klan môže ponúknuť. Tak začal by som takto, samozrejme v našom klane ideme hráčom hlavne príkladom, zaúčame nováčikov, a snažíme sa vytvoriť silné spojenectvo. Naším cieľom určite nie je to aby sme nabrali 200 členov a boli prvý, hráme hlavne nato, načo bola táto hra stvorená, a to sú bojové body. SME A VŽDY BUDEME NAJSILNEJŠÍM SPOJKOM NA DELTE! V našom spojku nájdete kopec ľudí pripravených pomôcť a poradiť! Jediné čo vyžadujeme od hráčov je aktivita a spolupráca! Vedenie klanu tvoria hráči ako saman66, kavols .. Určite žiadny amatéri! Aktivita je dosť často kontrolovaná, a neaktivisti alebo stavbári sú bezpodmienečne a bez pardonu vylúčený z kmeňa. Sme rýchlo rastúce spojenectvo, a sme pripravený ovládnuť DELTU! Jediná vec na záver, a to si neodpustím ak to tu nenapíšem. Chcem oznámiť všetkým že ak žiadate o vstup, správa by mala obsahovať to, prečo práve k nám chcete zavítať, aké máte skúsenosti, po prípade napísať kde hráte, aby sme si mohli pozrieť Vaše úspechy na iných serveroch. SPRÁVY TYPU: "pls pls pls pls vezmite ma" SÚ IGNOROVANÉ, A NEODPISUJEM NA NICH!

Záujemcom oznamujem nech kontaktujú v hre mňa (Sorkan). Tak teším sa na spoluprácu. S pozdravom SOrky.

Prajem krásny Nový rok! :)
 
Hore