Gates of Fire STRETKO

DeletedUser

Hosť
Zajtra o štvrtej sa spojím s Mantinellom aj s matyasom a pôjdeme to všetko omrknúť
 

DeletedUser

Hosť
SAK TERMIN JE DANY NE 26 - 27 februara PETO !!!!

:) 26 februara prides do Presova, pojdeme za Lancim do Popradu .. :D a s Lancim pojdeme na vlaciku traja do Kosic .. :D
 

DeletedUser1769

Hosť
no Sorky hotel je reserve a som usporil bo mam klubovu kartu a s ranajkami len 130 jurosov za Suite :p :p :p a mam bezplatne stornovanie keby si vymyslel nieco s datumom :D :D :D
 

DeletedUser

Hosť
Nic nevymyslim neboj sa .. :D rozmyslam ze aj ja vezmem hotelovu izbu :D :D ale radsej asi na intak pojdem ... :D
 

DeletedUser

Hosť
Kráľ bez doprovodu .. ? :D Musíme si ťa chrániť ne ... :D :p

čo si myslíš? že ma bude chcieť nejaká holka počas cesty znásilniť? :D
"Chcem mať kráľovské dieťa, tu ma máš celú, ako má Pán Boh stvoril" :D:D:D

myslíš si, žeby som sa bránil? :D
 

DeletedUser

Hosť
Najprv by sme ju museli dôkladne prehliadnuť ja s peternom :D
 

DeletedUser

Hosť
ale :D Vy so mnou nepôjdete :D ja si pamätám, keď som šiel raz do Košíc, osobákom a v SNV nastupovali holky z hotelovky. Sadli si vedľa cez uličku, tuším 4-6 ich bolo :D no more, ja som umieral celú cestu :D jak začala jedna hutoric po spišsky, ja som šikal :D jej tak papula išla :D ale fajná rožtenka to bola, tak o rok dva mladšia :D neviem čo presne hovorila, ale proste tie holky tiež pukali od smiechu a ja dupľom :D normálne, párkrát prestala, kukla na mňa, ja v kŕčoch :D som sa na ňu usmial pokračovala ďalej :D
potom v dajakej džure nastúpili cigáni, more, ale to bol smrad, fakticky, neviem či som niečo také zažil od našich spoluobčanov :D normálne mi bolo tých holiek ľúto :D jedna normálne, vzala voňavku, nastriekala na servítku a dala si na nos :D medzitým si ku mne sadol taký mladý pár, chalan s holkou, no už sme šikali od smiechu dvaja :D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
Pekne vyzerá tá správa .. tie smajlíky ju krásne dotvárajú .. :D Ta vidíš Lanci teraz pôjdeme s tebou :D a tote hlky sadnú rovno ku nám .. :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja mam doprovod zariadeny... :)
uz len riesim to prastene ubytko.. ;)
 

DeletedUser1769

Hosť
moreee co je hutoric??? nehovorte povychodsky :D tomu nerozumim :D
 

DeletedUser

Hosť
Joooj Spidersork hadaj kto tu je :D Ale pssst ;) Uz sa na to streto tesiiiim fuuuuuu :D Co je s peternom inac preco je preciarknuty?
 
Hore