Gates of Fire STRETKO

DeletedUser

Hosť
Neviem kedy neviem kde a neviem o jakej viem len že to bude v KOŠICIACH v nejakom GOLEME :D Ale informácie sa dopĺňia časom .. Tak GoFáci, nabaliť palenky, dobrú naládu, dutníky, notebooky aa hor sa oslavovať ...

V práci vybrať dovolenku aspoň na 2 dni, manželkám alebo frajerkám povedať "uvidíme sa čoskoro" .. a samozrejme vodičské preukazy a autá radšej nechajte doma .. !!

Pre tých ktorí by nevedeli :D GoF oslavuje presne 184 deň založenia :D :D
 

DeletedUser

Hosť
26. - 27. FEBRUÁRA

KOŠICE

VŠETKO BUDE V GOLEME, 26 MARCA OD 16:00 !!! KONTAKTUJTE SORKANA KEBY STE CHCELI PODROBNOSTI

Ale nemusia prísť len GoFáci každýýý je pozvaný

NAPISEM TU AJ MENO ISTYCH LUDI KTORI PRIDU:
jalec
petern
Sorkan
Mantinell
matyas888
JnSk
Haribco
Nibiru - Sorkyho VIP hosť :D
LydkaBj
matis29
saman66
LancelotSVK
aymon
kavols
emiliian
wolfo4
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Soro, to zase prehnal s chlastom...

To je ako v tom vtipe, zajac si šňupne marišku a potom všetky zvieratká behajú po lese :D
 

DeletedUser

Hosť
Lanci no tak, sak ty sam si napisal do jedneho prispevku ze GoF nie je ally, ALE RODINA .. tak rodinne stretko neuskodi nikomu :)
 

DeletedUser

Hosť
sama legenda grepolisu sa tam stretne, lancelot, sorkan, matyas, saman, petern.. hmmm dost silny ludia
 

DeletedUser

Hosť
Heh ja som lamer, to ze som zatial prvy na Delte nic neznamena .. server nema ani mesiac a pol .. a dufam ze dojdu este aj taki ako kavols .. Ikemena by som rad videl .. s PRIXOM by som sa velmi rad zoznamil .. emiliian by mohol dojst .. :p ale ja rad uvidim aj takych ludi ako napr. elo111 :) On je Michalovcan ta neviem spytam sa ho ci by neprisiel .. uvidime
 

DeletedUser1769

Hosť
moreeeee
tak to vo februari bude alebo v marci?!?!?!?!?!!
 

DeletedUser

Hosť
karle, soro ten termín mení každú hodinu tuším :D
hovorím, že si šľahol nekvalitný matroš :D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
MUseeel som zmenit na februara .. aby aj kavols dosiel .. bo tretieho marca ide prec na desat dni .. A MORE STRETKO GOF BEZ KAVOLSA ??
 

DeletedUser

Hosť
Jasné že môže ale na tento dátum si budeme asi musieť počkať rok, alebo koľko je to do najbližšieho prestupného :D :D
 

DeletedUser

Hosť
sorky ja už som z toho zbláznená kedy je to stretnutie vo Februári..??
 

DeletedUser

Hosť
hej hej ten datum je nemenny staly .. :) zajtra napisem zase kazdemu nebojte sa nic
 

DeletedUser

Hosť
čo je haluz, že nikde som nepovedal, že prídem, ale na zozname som, to ste si našli iného lanciho?
 

DeletedUser1769

Hosť
SORKY! Tak sedí 26.februara ??? Bo potom si rezervujem hotel!!!!
 
Hore