Gates of Fire II

DeletedUser

Hosť
takze je to tu!! GoF-ko ma svoju akademiu, niesme jedni z tych kopirantov co nas len napodobnuju, ja som GoF-ak od presvedcenia :D takze spojenectvo som zalozil dnes, t.j. 21.3.2011, koho uz nebavi sustavne sa len branit a bat sa o svoje dedinky tak nech sa paci dvere mate otvorene, chcete sa naucit hrat Grepolis ??? raad vam v tom pomozem, vsetko vysvetlim, poradim a kto bude dostatocne silny tak sa moze dostat aj do hlavnej ally GoF ... to ja podla mojho nazoru sen vecsiny hracov na svete Delta. tak nech sa paci hlaste sa, miest mame dost
 

DeletedUser1249

Hosť
tiez by sa zisli skuseny hraci
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
omyl bol to len sen..za chvilu sa rozpadnete : ).. a uz sme 1. konecne...
 

DeletedUser

Hosť
Nemysli si, že body znamenajú všetko. Vy sa len spájate s rôznymi spojenectvami a tvoríte si "bratov" a "sestry". To nie je výhra, vôbec nie. Keby ste s nimi radšej bojovali ako sa pozerali na to, ako vám pribúdajú nováčikovia, ktorí nikdy poriadne nebojovali.
 

DeletedUser1249

Hosť
ak hovoríš o GOF tak sa mýliš tam boli každý deň plánované útoky a hráči sa naberali len do akadémie.
 

DeletedUser1249

Hosť
tak sorry nechápal som o čom melie serapis.oné boli to neporazitelný yaenkovia tam som bol tiež a dosť biedne spojko ak hovoríte o nejakom inom tak to som vôbec nevedel kedže dosť čudná debata...
 

DeletedUser

Hosť
Čudná a nezrozumiteľná. Každý melie o tom svojom príbehu :D
Mali by sem niektorí zástupcovia tých veľkých spojenectiev častejšie písať, aby sme sa vyznali v problémoch tohto sveta.
 

DeletedUser1810

Hosť
Hej, o akom svete sa to tu píše? :D Z jedného mi vyplýva, že Epsilon a z druhého Delta.. o akom svete je reč? :D
 

DeletedUser

Hosť
Darddy preco sa vyjadrujes k niecomu o com nic nevies? bol si snad niekedy v LN?
 

DeletedUser

Hosť
Hm.. nebol si, asi ta vezmeme na exkurziu.. sak si tu vselikde pisal, ze nikto z dolezitych hracov nedava info o vyvoji situacie a ze ta to zaujima..
 

DeletedUser

Hosť
Presne, čo sa deje medzi veľkými.
Občas sa mi zdá, akoby vojna medzi GoF a LN neplatila pre všetkých ich členov a proste si pomáhajú. Môžeš mi toto tušenie vyvrátiť?
 

DeletedUser

Hosť
Mozna sa ti ta vojna zda staticka pretoze, je delta velmi husta-to znamena ze je tazke dobyt aj jedno mesto pretoze ked trebars hrac GOF vyvola povstanie tak uz po 3-4 hodinach ma hrac legie v meste 400-500 birem a ak je to niekto z vednia ci TOP hracov tak je tam este ovela viac birem(kym vypukne povstanie) a samozrejme aj tisice jednotiek pechoty a desiatky mytickych jednotiek cize je tazke prerazit aj v ramci hromadnych utokov a vacsinou nepomaha ani ked hraci utocia z cisto zaplkovych miest. Ale od doby NY (terajsej legie)- zacali GOF tiez stracat mesta cize aj oni sa uz nesustredia len na utok a maju slusnu obranu cize situacie plati aj obratene a taktiez hraci legie sa zapotia pri dobyvani..
Osobne si myslim, ze Gof v minulosti nezadrzatelne expandovali pretoze boli od zaciatku prvy a preto na nich nikto neutocil a mohli sa sustredit cisto iba na utok. A samozrejme je tu este ten fakt ze vacsinou to boli hraci co uz maju nieco odohrate..
 

DeletedUser

Hosť
Tak teraz už chápem. Aj mne sa stáva, že keď začnem vzburu, tak získa do pár hodín podpory.
 

DeletedUser1249

Hosť
raz ma ally na delte podporila tak že som mal v meste vyše 1000 birem bolo to práve gates of fire II je to naj ally na delte v ktorej som bol
 

DeletedUser

Hosť
raz ma ally na delte podporila tak že som mal v meste vyše 1000 birem bolo to práve gates of fire II je to naj ally na delte v ktorej som bol

presne ako hovoris obe strany vedia postavit velmi slusny beton a osobne si myslim,ze tych spominanych 1000 birem nieje nic neobvykleho a rekord bude urcite ovela vyssi mozno mal niekto aj okolo 2k vramci podpory. A niektori mali cez 300 vlastnych birem uz peknych par mesiacov dozadu.. Cize kazdy si akciu dobre zvazi pretoze v pripade neuspechu iba nahrabe kvantum bodov neprietelovi..
 

DeletedUser

Hosť
Nielen Gates podporuje. Osobne som vyskúšal iné spojenectvo, ktoré to tiež robí.
Tam nie je nad čím zvažovať, takú podporu je ťažko poraziť a naozaj nahrabať súperovi, to je hlúposť.
 

DeletedUser1249

Hosť
no aj v iných podporuju :)ale v niektorých nepošle ani zakladatel nič:mad:
 
Hore