Forge of Empires

DeletedUser

Hosť


Vo Forge of Empires kontroluješ osud svojho mesta počas rôznych historických období. Očakávaj tiež mnoho zaujímavých úloh a náročné výzvy.

scientist.png


feature-arrow.png
Éry

Začínaš v dobe kamennej, postupne vynaliezaš budovy a technológie s cieľom dostať svoju kolóniu do ďalšej vývojovej éry.

feature-arrow.png
Kampaň pre jedného hráča

V plnohodnotnej kampani môžeš vytvoriť prosperujúce mesto a stať sa vládcom celého kontinentu.

feature-arrow.png
Výskum

Preskúmaj najväčšie úspechy ľudstva a získaj prístup k pokročilejším jednotkám, vzácnemu tovaru a veľkolepým stavbám.

feature-arrow.png
Plánovanie mesta

Veď svoje mesto cez rôzne epochy v dejinách ľudstva. Vytvor jedinečné stavby, ktoré spravia tvoje mesto impozantným.

feature-arrow.png
Bitky

Bojuj vzrušujúce bitky a vyhraj deň pomocou špeciálnych schopností tvojej sily a druhu terénu.

feature-arrow.png
PvP

Vyzvi priateľov a protivníkov k súboju na bojovom poli, použi svoje taktické schopnosti a daj im lekciu.
 

DeletedUser

Hosť
Podobná hra je Age of Empires alebo Rise of Nations, a škoda že toto je iba v Beta verzii :(
 

DeletedUser

Hosť
...zatím je to jen v beta verzi. : ) Co není, může být.
 

DeletedUser

Hosť
aj ja by som to skusil :( keby to bolo v češtine alebo slovenčine
 

DeletedUser

Hosť
Mám silné nutkanie skúsiť to aj teraz, ale nemám čas a PC by bol ešte pomalší :D :( ;)
 

DeletedUser1879

Hosť
no ja by som ani nepovedal, že je to ako age of empires :D skôr niečo medzi civilizáciou a heroes of might and magic a nejakou budovateľskou stratégiou typu anno alebo ceasar :D je to skôr taká doplnková hra pri ktorej človek strávi tak maximálne 20 minút denne (4x5minút), viac tam nie je čo robiť iba, žeby vás bavilo každých 15 minút klikať na domčeky a vyberať zlato. rozhodne to nie je taký zabiják času ako grepolis a keď sa pár dní nelogneš, tak maximálne prídeš o pár surovín, čo nevybereš

han ono je to onlineovka tak počítač by ti to moc nespomalilo ale tak nič extra od toho nečakaj. a nároky na nes sú myslím podobné ako na novej verzií grepu.

len teraz ako to čítam neviem aké špeciálne schopnosti tam myslia pri tých bojoch :D jediné špeciálne schopnosti sú, že ľahká pechota má útočný bonus proti jazde, jazda proti streleckým jednotkám, strelecké jednotky proti ťažkej pechote a ťažká pechota proti ľahkej pechote :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Luck-y :D mne ide pomaly noťas už keď zapnem Grep... a keď mám odtvorené ešte aj fórum a pixlr. tak je to katastrofa, a ešte keby k tomu mám ďalšiu hru tak by som to nezvládol...
 
Hore