Finále ČS má telent 2012

DeletedUser

Hosť
Porota i diváci rozhodli o finálovej deviatke ktorá sa v nedeľu predvedie v plnej kráse. Kto je váš favorit?

Jozef Pavlusík- operný spevák s obrovským hlasom ktorý zanedbal štúdium
Katarína Landlová- talentovaná speváčka s krásnou farbou hlasu ktorej otec znemožnil pokračovať v štúdiu hudby
Teulis- zábavné a nevídané tieňové divadlo
Patrik Gluchowski- fenomenálny tanečník z 2. série
Alex Dowis- talentovaný a fenomenálny maliar svetlom, ktorý nejedného dojal svojím vystúpením na pamiatku nežnej revolúcie
Monika a Arsi- krásne prepojenie psa a človeka
Andrej Kampf- talentovaný mladý bubeník
Jumbo Chicks- deti malé ako kuriatka s energiou ako slon
Credance- talentované a kreatívne tanečné zoskupenie

Svoje tipy na víťaza smerujte sem, ja tipujem Katarínu Landlovú.
 

DeletedUser

Hosť
Určite budem fandiť Andrejovi Kampfovi, je z vedľajšej dediny takže sa poznáme :) :)
 

DeletedUser

Hosť
co som videl tak zije na samote mozem povedat :D ci to sa mi len zda nikdy som tam nebol :D
 

DeletedUser

Hosť
neviem ako vy,ale mne sa tam ani jeden nepáči..ten talentovaný tanečník..som síce mladý,videl som rôzne tance,ktoré boli ozaj zaujímavé,no toto,čo on predvádza,ja neviem..nechápem tomu..Arsi,zaujímavý psík,ale toho za víťaza určite nie..mladý bubeník:síce dobrý,ale v mojom okolí mám podobných,takže určite nie;Credance:celkom zaujímavá skupinka ľudí,ale tiež nenadchlo;operný spevák síce na to nevyzerá,ale zaujímavý hlas má,celkom dobrý favorit na víťaza;no ale podľa mňa asi ten novodobý maliar..ozaj takéto umenie som v živote nevidel a toto by si zaslúžilo víťazstvo v tejto súťaži..
 

DeletedUser

Hosť
Ja som bol za Moniku a Arsiho pretože chodíme spolu do jedného cvičiska pre psov :) A moj psík rocky si tiež oblubil Arsi :)
 
Hore