Eta-chyba systému

DeletedUser

Hosť
Ako iste viete, aj Vám sa už určite stalo, že pri hromadnom útoku útoky útočili na vašu ol, nám sa to stalo raz, našim nepriateľom sa to stalo dva krát!! Pokaždé to boli útoky na div, sme už pomaly na konci a už dostavujeme 4 divy, ale myslím, že je to nefér, že ani nedostali šancu prejsť na náš div. Spoluhráćka na ktorú išiel útok zahlásila časy a moja podpora bola na čas sekundu po útoku a predsa som mal v hláseniach, že sa na ňu útočilo, bol to útok od hráčky Belial, ktorá sa na to sťaźovala aj na support, dúfam, že to rýchlo vyriešite a môžme sa pustiť do dobýjania ďalších nepriateľských divov :)
 

DeletedUser

Hosť
Crony o tomto problému posílal opakované reporty k vývojářům hry. Místní support ke kódu hry nemá žádný přístup a naprostou většinu bugů může pouze ohlásit, popsat jejích projevy případně je sám "ozkoušet" a co nejpodrobněji popsat aby vývojáři věděli co nejvíce o problému. Ale napravit ho rozhodně nemůže. Dochází nám desítky ticketů a zpracovávají se za pochodu pomale i na WC. V nápravu doufáme stejně jako hráči světa Eta.
 

DeletedUser

Hosť
no ja viem, ze vy s tym nic nezmozete a dufam ze to uz coskoro napravia, pretoze takto ta hra nema vyznam...

a este tam zaznelo to, ze by sa vratila hra..lenze pre nas by to bol hruby zasah do hry kedze uz vyhravame a takto by sme boli na zaciatku a superi by vedeli ako sa pripravit.... v oboch pripadoch kedy to takto zblblo by ajtak nepresli ale uznavam ze ani nedostali sancu... takze je to mozne ze by sa to vratilo?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Přiznávám se bez mučení, že nemáme nejmenší tušení jak to Němci budou chtít řešit. Čekáme na další informace.
 

DeletedUser

Hosť
no dufam ze to nevratia, lebo tym padom asi vela z nas skonci.... potom daj vedet ked sa nieco dozviete lebo sme zeravi na nove infosky :D
 
Hore