Eta-Banditos

DeletedUser

Hosť
Zdravím všetkých hráčov na celom grepolise na Ete zakladám spojenectvo Banditos a bol by som rád keby sa mi tu fóre podarí získať čo najvyše hráčov.

takže malí komentár:
Svetová svetová kde budeme-juhovýchod
som už dosť ostrieľaní vodca hral som už na vela serveroch a mal som už vela spojenectiev
očakávam od hráčov aktivitu

takže kto by sa chcel pridať na ete do spojenectva nech sem napíše
 

DeletedUser1810

Hosť
No.. mám dojem, že si to ešte takmer nik neprečítal.. počkaj s tým do popoludnia, vtedy tu bude viac ľudí :p a napísal si to dosť neskoro.. my sme už boli dohodnutí týždeň vopred :cool: a inak bacha - Double-post!
 

DeletedUser1810

Hosť
Nieže som niekde rezervovaný, ale ja si rezervujem ľudí :p :rolleyes:
 

DeletedUser

Hosť
Kerberus, pridaj sa ku nám. Lepšie je pridať sa ku niekomu ako založiť spojenectvo, ktoré nebude obľúbené.
 

DeletedUser

Hosť
eta

dajte meno ako som povedal Banditos a založme si my traja ja ty a zabijak čo ty na to
 

DeletedUser1810

Hosť
Ou.. tak to si ťa musím rýchlo zapísať.. bo ťa nikde nemám.. :) Kerberus, tak nepripojil by si sa do našich radov? ;)
 

DeletedUser

Hosť
My nebudeme len traja. A názov nášho spojenectva by sa mohol ešte neskôr zvažovať, nie?
 

DeletedUser1810

Hosť
No.. Vojto7 niečo vymyslí a potom sa na fóre bude hlasovať o názov :p
 

DeletedUser

Hosť
Už máme spoj.

Však, Zabijak, Darddy, ja, Piked, Bojovnik,... Budeme mať vlastné spojenectvo. Ideš aj ty?
 

DeletedUser

Hosť
meno spojka

ak by bolo meno spojka Banditos a bol by som zakladatel tak v pohode akože mal by som práva zakladatela lebo mám perfektní frofil na to meno budete spokojný takže súhlasíte
 

DeletedUser

Hosť
Nie. Hádam nedáme právo zakladateľa každému, kto o to požiada, to by sme mohli vytvoriť každý člen samostatné spojenectvo a viesť si ho po svojom a bez spojencov.
 

DeletedUser

Hosť
návrh

takže mám takýto návrh zakladatelia by boli 3 ok ja black templar a ty čo vy na to a to meno rýchlo musíme teraz vymyslieť šak za hoďku to ide súhlasíte
 

DeletedUser

Hosť
Správa

No vedenie, napíšem zabijakovi, a meno, ide rozmýšľať, ale to meno čo dáme bude dočasné, trvalé sa zvolí na fóre.
 
Hore