Eta aliance

DeletedUser

Hosť
diki burton a novacik sice som ale do nedavna som na alfe a bete bol medzi 1000 najlepsich a mal som 2 bonusove budovy:p
 

DeletedUser

Hosť
diki burton a novacik sice som ale do nedavna som na alfe a bete bol medzi 1000 najlepsich a mal som 2 bonusove budovy

Ja som v 470 najlepších Gammy, a bonusových budov mám až až... :p :D

Double-Post!
 

DeletedUser1810

Hosť
Tak určite sa zaraduje, keď má 2 Bonusky a zrovna začína :p a tiež by si si mal naštudovať pravidlá miki :) takto zbytočne nachytáš karty ;)
 

DeletedUser

Hosť
a hlavne si pozri ako dobre začať :) lebo niekedy ako začneš tak aj budeš pokračovať :D takže dobrý začiatok je dôležitý
 

DeletedUser1810

Hosť
Presne tak :) nechci zažiť to čo ja na Alfe :p dokakal som si to čakali ma týždne resetovania a demolovania :cool:
 

DeletedUser

Hosť
viem si poradit sam a bonusove budovy mozu byt max. 2 a mam velke skusenosti s grepolisom keby ze si prihlaseny the west tak by si videl kto som na svete 2
 

DeletedUser

Hosť
ano aj ale hrat viem velmi dobre aj grepolis som na zete
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
pan adison či jak sa volate ste až moc povýšenecký rád si s vami zmerám sili

Severozápad ako vždy:D pod tymto menom okej?:D nech skustky hovoria za všetko
 

DeletedUser

Hosť
jj deti pôjdem ku vám a pobavím sa. :D a ja nie som povýšenecký len potrebujem nepriatelov lebo na gamme nik neútočí a pri tom mám aj mestá pri pm54 a čakám jak lamky a nič. :rolleyes: mimochodom podme do kaviarni lebo len tu spamujeme. toto je o spojenectvách.
 

DeletedUser1810

Hosť
Jáj trubička moja vodovodná plynová montážna ;) teším sa na teba :) to zas bude zábava :) ja zas nemám na koho poriadneho útočiť, takže s tým už hádam niečo urobíme ;) mojko budeme skvelá dvojica :p
 

DeletedUser

Hosť
Chlapci moc sa mu neposmievajte. Ako nechápem o čo Vám ide. Radšej by ste sa mali poučiť s Epsilonu a Zety, kde sa Predators rozpadol za necelý mesiac...

Držím ti palce hádam ti to na Ete pôjde a zoženieš ku sebe dobrých hráčov... :)

Na epsilone to rozpadnutie to bola ina hamba vtedy som tam no to keby ste zazili :D.
 

DeletedUser1810

Hosť
Dobre o Epsilone kecajte v Kaviarni.. tu je miesto pre aliancie Ety :p ,ktorá sa mimochodom teraz niekedy spustí :p
 
Hore