Eta aliance

DeletedUser

Hosť
Pravidlá vstupu:
Chystám na svete Eta novú alianciu menom Eta aliance.Jej centrum bude na SZ a vo vedení aliancií som síce nováčik, ale v každej aliancií v ktorej som bol som dával rady všetkým členom aliancie aj zakladateľovy aliancie a viem čo môžem a čo nemôžem.Bol by som radšej keby sme boli prvý.Takže chcem získať dôveryhodných hráCov ktorý si pomáhaju jak sebe tak druhým a chcem sa dostať do popredia tabuliek.Môzem aliancií ponúknuť spolahlyvé rady,dobrú a odolnú alianciu,dobré a smiešne fórum a spravodlivosť.Zoberiem všetkých,ale hlavne strategicky a logicky rozmýšľajúcich,kľudne aj málo skúsených,ale bolo by lepšie skúsených hráčov.

Ten kto chce prísť tak nech odpíše všetko o sebe-skutočné meno netreba-vrátane pravidiel vstupu.Treba mi napisať aj vášu prezívku v hre.
 

DeletedUser

Hosť
Bacha, double - post! Hej, čo si mal zo Slovenčiny?! A zo Zabijakom a spol. máme konkurenciu :D
 

DeletedUser1023

Hosť
Black templar - toto je konkurencia ? Toto je pod našu úroveň :D
 

DeletedUser1023

Hosť
Ahá.

No dobre. Podme chlapci. Ste naši velký KONKURENTI :D
 

DeletedUser1810

Hosť
To už budú takí konkurenti :D Ak tam bude tak 5 členov tak sú dobrí :D my už máme teraz zohnatých tak 30 ľudí a ostatných budeme brať odradu, ostrov po ostrove :D
 

DeletedUser1810

Hosť
Idem, idem :D len sa nič neboj :D inak, môžeš skúsiť získať aj ty nejakých tých hráčov do nášho spojka.. ak máš známosti na Gamme :)
 

DeletedUser

Hosť
pocuj pikes alebo ako sa volas ked nikto nepojde do mojho tak by som bral to tvoje a black templar je mi to jedno;)
 

DeletedUser1810

Hosť
To sa ešte uvidí :) niekto tam konkurovať určite bude, ale to bude malina :) si myslím :)
 

DeletedUser1810

Hosť
To je síce pekné, ale píš mi to radšej do SS.. bohužiaľ to tu hádam nikoho nezaujíma :) či? :)
 

DeletedUser1810

Hosť
No veď uvidíme podľa okolností.. Takto narýchlo ti to nemôžem sľúbiť..
 

DeletedUser

Hosť
Chlapci moc sa mu neposmievajte. Ako nechápem o čo Vám ide. Radšej by ste sa mali poučiť s Epsilonu a Zety, kde sa Predators rozpadol za necelý mesiac...

Držím ti palce hádam ti to na Ete pôjde a zoženieš ku sebe dobrých hráčov... :)
 
Hore