Dobytie mesta

DeletedUser

Hosť
Mam jednu otazku, ked kolonizujem mesto, uz som porazil vsetky jednotky, co boli v dedine, uz prebieha kolonizacia. Cize teoreticky su uz moje jednotky v meste a ked pride podpora, pomaha mne, ked ide utok, utocia na mna. To by mi bolo jasne. Teraz by ma zaujimalo, komu pomahaju hradby pri utoku na moje jednotky pocas kolonizacie? Mne ako obrancovi? A co ak mal majitel jednotky mimo mesto a po zacati kolonizacie dorazia, jasne, budu bojovat, ale komu teraz pomahaju hradby? Mne, co sa snazim prebrat mesto, alebo povodnemu majitelovi?
 

DeletedUser

Hosť
aj ja si myslim ze tebe kedze uz vegetujes v jeho meste a on pride do mesta z vonka....
 

DeletedUser19

Hosť
Hradby pomáhajú vždy obrancovi, keď mesto kolonizuješ tak si obranca ty.
 

DeletedUser

Hosť
pozri si tému Stratégie, taktiky & návody, sú tam odpovede aj na tvoje otázky.
 

DeletedUser

Hosť
pozri si tému Stratégie, taktiky & návody, sú tam odpovede aj na tvoje otázky.
Ak myslis temu Návod - dobývanie/kolonizácia, tak na moju otazku tam odpoved nie je, cital som to dvakrat, ak som to prehliadol, taksa ospravedlnujem.

Mam este jednu otazku:
A pouzijem bozsku silu, ktora pridava jednotky na nepriatelove mesto, tak mu pridam jednotky, to je jasne, ale co ak to mesto uz kolonizujem a pouzijem tu silu na to mesto, jednotky sa pridaju k mojim, alebo budu s mojimi bojovat?

Tak uz viem odpoved, napisem, aby ste vedeli aj iny, ktory nevedia. Takze pri preberani ineho mesta, ak sa pouzije bozska sila na toto mesto, prida to vojakov tomu, co mesto prebera, nie tomu, koho mesto je. Dost dobre a spoluhraci vam tak rychlo mozu pomoct armadou.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
ahojte ja mám otázku, už ked ide o preberanie....katapulty strielaju pred utokom alebo po nom? Ide mi o to že ak pred, tak to význam má, ak po útoku, načo je to dobré? pokiaľ hradby chránia mna pri kolonizácií tak je ich škoda búrať..dakujem..
 

DeletedUser

Hosť
Katapulty búrajú ešte pred útokom, takže má význam ich používať :)
 

DeletedUser

Hosť
Aj ked buraju pred utokom, ja radsej pridem o trochu viac utocnych, ale necham ich postavene, aby ma chranili pri obrane pocas kolonizacie.
 

DeletedUser

Hosť
Katapulty nemusíš posílat samostatně.;) Stačí když je přidáš k útoku.
 
Hore