Dobývání nebo vzpoura?

Dobývání nebo vzpoura?


  • Celkový počet hlasujúcich
    256
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Nehovorim........ pri takych cennych mestach poziadas ally o pomoc a nechapem preco by malo byt zle poziadat ally o pomoc ved nato tam je
na toto mám príklad....na CZ Lambde je hráč ***** ten nepriateľom mesto totálne vyčisti a je jedno čo tam je ale potom zase žiada o podpori lebo je to priamo v červenej zóne, tým ho samozrejme nechcem urážať alebo také niečo
 

DeletedUser1525

Hosť
vzbura je tak dobrá pre deff hráčoch čo radi a s chuťou odpaľujú OL....dobytie je proste lepšie v každom smere...rýchlejšie preberieš mesto, nie sú s tým také problémy ak vystihneš čas keď tu nepriateľ nie je....vzbura sa mi nepáči..byť hlavou proti múru biriek a kde čoho možného..a čakať na mizernú šancu či prejdeš s OL alebo nie

ked to tak citam tak s teba priam slaha velmi silne sebavedomie a ego, nie si nahodou tvorca hry ...
ja napriklad som bol vzdy viac off hrac a bez vzbury nevidim zmysel tejto hry, podla mna tato hra nie je vobec o stavani miest, dobijani miest nepritomnych hracov, miest duchov -- je to hra o spolupraci hracov v aliancii, planovaniu a casovaniu utokov a velkych akcii, a potom s pozitkom sa pozerat na senzacne reporty, alebo pomahaniu menej skusenym hracom, pripadne pobaveniu sa na lama utokoch, vzajomnej diskusii hracov ... na druhej strane nezatracujem uplne nejake dobyjanie ale zda sa mi ten system taky nelogicky - vycistim mesto, poslem OL a este posielam podpory do nepriatelskeho mesta aby sa stalo mojim ???
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1525

Hosť
asi z tohto vyplyva ze vzbura je vyhodnejsia pre hracov co chcu hrat tymovo a dobytie asi zasa individualistom
 

DeletedUser

Hosť
Jsem rád, že tu probíhá taková pěkná diskuze, ale musím vás poprosit, abyste to přesunuli do hostince, založte si tam klidně téma na toto téma a diskutujte, děkuji moc.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore