divy sveta

DeletedUser5181

Hosť
Konkurencia bola a ešte stále je :) svet ešte neskončil
4bkzs0Z.gif
 

rapter6

Member
Už aj Conquest postavili svoj prvý div - Sochu. Uvidíme či postavia aj Záhrady alebo ich Flákači prebehnú:)
 

DeletedUser4148

Hosť
Matcho, tak sme to skúsili a vyšlo to. Ideme už "letovať" alebo ???
 

DeletedUser1525

Hosť
Matcho, tak sme to skúsili a vyšlo to. Ideme už "letovať" alebo ???

Uznavam pravidlo = gratulujem vitazovi a cest porazenim.

Gratulujem Vam k finalnemu zakonceniu tohto sveta. Vyhrala viacrocna skusenost nad menej skusenou alianciou hracov.
Nebol som tu od 7.7., dnes som sa prihlasil z dovolenky o cca 13-tej a podla reportov padlych podpor som videl ze uz je zle.
Vsak sme kedysi niektori hravali a pred svojou dovolenkou som ocakaval aky je nas slaby clanok a urobili ste si pracu s naplanovanim a s taktikou, osobne sam by som to tak podobne urobil.

Gratulujem aj Conguest, ze pri tej biede s aktivitou sme sa dokazali navzajom trochu hadat a vyhecovat aspon k malemu uspechu a upozornili na seba do buducna.
Kto ma trochu z hry poznate viete, ze hra bez naboja aj provokacneho vyhecovania nie je to prave.
Este raz prajem prijemnu hru s napadmi bez stresovania a o spolupraci s komunikaciou vsetkym hracom, kt. obetovali viac casu grepu.
 
Naposledy upravené moderátorom:

rapter6

Member
Gratulujem tiež víťazovi, ale všetci čo sa odhodlali aspoň stavať nejaký div, tak im patrí poklona. Inokedy sa to snáď podarí aj tým čo teraz nie:)
 
Hore